Módne (s)hity z BMD: Odvážna Amenová, nadčasová Hubinská a najhorší outfit večera! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Módne (s)hity z BMD: Odvážna Amenová, nadčasová Hubinská a najhorší outfit večera!

Rebecca Deák Justh, Jana Hubinská, Anna Amenová
Rebecca Deák Justh, Jana Hubinská, Anna Amenová
13.04.2018 13:30

BRATISLAVA - V stredu večer vyvrcholili trojdňové Bratislavské módne dni, ktoré si opäť nenechalo ujsť množstvo známych tvárí. Tie sa na túto módnu šou aj patrične nahodili. Niektorým to pristalo viac, iným menej. Outfity opäť zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.


Anna Amenová, bývalá miss

Asi sa veľmi ponáhľala a zabudla si obliecť spodnú časť. Ak je toto mini, tak to je už asi príliš. Aj keď je to módny event a dovolené je viac, toto mi už príde príliš. Samozrejme, odvážnym šťastie praje. A upútať sa dá rôzne. 

Anna Amenová
Módne (s)hity z BMD:

Kristína Činčurová, bývalá miss

Jednoduché, ale pekné. V kombinácii s teniskami šik. Vymenila by som akurát kabelku. Nehodí sa sem príliš, ani farebne, ani štýlovo. 

Kristína Činčurová
Módne (s)hity z BMD:

Gabriela Drobová, riaditeľka Fashion TV

Farebne veľmi príjemné. Tento typ aktuálnej módy, ale nie je príliš pre Gabiku. Zbytočne ju to zväčšuje. Ako som zopárkrát spomenula, nie každý trend je pre každého. Tiež nie každý materiál je pre každého. Treba sa pozrieť do zrkadla, ako to vyzerá, aby dáma nevyzerala ako balón.

Gabriela Drobová
Módne (s)hity z BMD:

Lucia Forman Habancová, moderátorka

Elegantné, ženské a veľmi vkusné. Niet čo vytknúť. Výborná voľba telových lodičiek, ktoré pekne predĺžia nohu. Všetko zladené od hlavy po päty. Vyšlo jej to!

Lucia Forman Habancová
Módne (s)hity z BMD:

Jana Hubinská, herečka

Výborné. Nadčasové, trendové a veľmi moderné. Skvele farebne zladené, skvele štýlovo zladené. A tiež zladené s osobnosťou. Dáma, ktorá cíti módu a vie, čo jej pristane. Jeden z najlepších stylingov večera! 

Jana Hubinská
Módne (s)hity z BMD:

Karolína Chomisteková, riaditeľka Miss Slovensko

Tak toto jej veľmi sekne. Čistá línia, čistá farebnosť. Veľmi estetické a decentné. Môžem len povedať: elegantné a vkusné!

Karolína Chomisteková
Módne (s)hity z BMD:

Rebecca Justh, módna návrhárka, moderátorka

V móde je dovolené veľa. Zabaliť sa do alobalu mi ale nepríde ani "cool", ani šik, ani trendy. Aj keď dnes sa používajú rôzne materiály, alobal je stále lepší v kuchyni. Neviem, prečo si niektoré dámy myslia, že je sexi byť oblečená skoro len v spodnej bielizni. Najhorší outfit večera. 

Rebecca Deák Justh
Módne (s)hity z BMD:

Karin Majtánová, moderátorka

Niečo, čo nikdy nevyjde z módy. Rifle a košeľa v akejkoľvek podobe bude stále veľmi "in" kombinácia. Má to šmrnc, nápad a pekne to vyzerá. Veľmi jej to pristane. Pozor ale na baleríny. Lepšie povedané, na vyčnievajúce "ťapky". Nepôsobí to práve esteticky. Malé detaily vedia pokaziť aj celkový dobrý dojem.

Karin Majtánová
Módne (s)hity z BMD:

Marcela Molnárová, speváčka

Vďaka Chanel sa čierna stala ikonickou farbou. Marcela je ikonická dáma, a preto táto kombinácia nemôže vyzerať zle. Skvele to oživila koženým sakom. Pre niekoho jednoduché alebo obyčajné. V princípe ale elegantné a šik.

Marcela Molnárová
Módne (s)hity z BMD:

Ktorá známa tvár má podľa vás najlepší outfit?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články