Zuzana Vačková sa za svoju prirodzenosť nehanbí: V 49 rokoch sa ukázala úplne BEZ! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Zuzana Vačková sa za svoju prirodzenosť nehanbí: V 49 rokoch sa ukázala úplne BEZ!

Zuzana Vačková
Zuzana Vačková, Zdroj: Instagram
12.04.2018 00:10

BRATISLAVA - Na toto by mnohé nenazbierali odvahu! Slovenská herečka Zuzana Vačková (49) sa za svoju prirodzenosť vôbec nehanbí. Práve naopak. Fotografiu, na ktorej pózuje úplne bez zdieľala dokonca aj verejne na svojom instagramovom profile. No a výsledok? Priam obdivuhodný!


Zuzana Vačková patrí k najatraktívnejším herečkám na Slovensku. Hoci vo februári oslávila 49 rokov, svojím výzorom a charizmou hravo zatieni aj o polovicu mladšie ženy. Stalo sa tak aj včera, keď na svojom intstagramovom účte zverejnila fotografiu, na ktorej sa nehanbila ukázať sa tak, ako ju Pán Boh stvoril.

Herečka Zuzana Vačková má aj tesne pred 50-tkou priam obdivuhodný výzor.
Zuzana Vačková sa za
Zdroj: Instagram

K odvážnej fotografii zároveň pripojila aj veľavravný popis, za ktorý si vyslúžila mnohé pochvalné komentáre od svojich fanúšikov. „Mám 49 rokov a nemám postavu modelky. Mám vrásky, no zároveň aj radosť a energiu,“ napísala k príspevku Vačková, ktorá týmto chcela motivovať všetkých svojich priaznivcov k aktívnejšiemu životnému štýlu.

Mnohí z jej sledovateľov ocenili aj jej vzhľad, ktorý je v jej prípade aj bez zbytočných nánosov mejkapu či pridaných filtrov stále rovnako obdivuhodný. Nuž, vyzerať tesne pred päťdesiatkou tak ako ona, tak to by si mohla každá žena gratulovať!

Pristane to podľa vás Zuzke Vačkovej aj bez mejkapu?

59 % nie
áno 41 %

Hlasovalo: 3482Galéria

Zuzana Vačková Herečka Zuzana Vačková má Herečka Zuzana Vačková sa Zuzana Vačková vyzerá skvelo. Zuzana Vačková svojím vzhľadom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články