°C

Sobota, 8. august 2020. Meniny má Oskár, zajtra Ľubomíra.

Dejdar vytočený do nepríčetnosti: Ženy sú KRAVY a neschopné kuchárky!

Martin Dejdar
Martin Dejdar
Zdroj: TV MARKÍZA
19.03.2018 13:30

BRATISLAVA - Tak ten sa ale poriadne rozohnil! Hoci má herec Martin Dejdar (53) množstvo fanúšikov, ktorých dokáže očariť príjemným vystupovaním a vyžarovaním, aj jemu dokážu prasknúť nervy. Najnovšie si ústa na špacír pustil na adresu žien, ktoré bez servítky označil za neschopné kuchárky a kravy!


Ženám takto neprístojne naložil našťastie len v rámci svojej roly v markizáckom seriáli Kuchyňa, kde stvárňuje postavu šéfkuchára Zdeňka Nedbala. Tam bude už v dnešnej časti riešiť odchod svojho zamestnanca Miša a keďže v sebe bude mať nejaké to promile, poriadne sa odviaže.

Martin Dejdar sa v dnešnej časti seriálu Kuchyňa pekelne vytočí.
Dejdar vytočený do nepríčetnosti:
Zdroj: TV MARKÍZA

Kuchárovi Michalovi začne v podguráženom stave vysvetľovať, čo by ho čakalo v reštaurácii, kde by šéfovala žena. „Vieš, prečo ženská nemôže byť dobrá kuchárka?“ vypytuje sa, až napokon svojmu podriadenému vysvetlí, že pod taktovkou ženy by ho čakal denne len chaos, buzerácia, ponižovanie, scény a rev.

Vrchol svojich nervov s pohárikom v ruke dosiahne, keď reč o neschopnosti žien zakončí mimoriadne tvrdou urážkou. „Oni si trebárs pletú vysokú roštenku s nízkou. Sú schopné popliesť si teľacie a hovädzie. Proste nemajú vôbec cit pre kuchyňu. Preto nemôžu byť ženské dobré kuchárky. Kravy,“ vyhlási nemiestne. Ako celá situácia s vytočeným Dejdarom napokon dopadne, si môžete pozrieť už dnes večer na Markíze.

Myslíte si, že muži sú lepší kuchári než ženy?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 927Galéria

Martin Dejdar Martin Dejdar sa v Zábery zo seriálu Kuchyňa Zábery zo seriálu Kuchyňa Zábery zo seriálu Kuchyňa

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články