Mužnosti dal zbohom: Odpadnete, takýto trápny Maštalír ešte nebol! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Mužnosti dal zbohom: Odpadnete, takýto trápny Maštalír ešte nebol!

Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír, Zdroj: foto: tv joj
13.03.2018 09:00

BRATISLAVA - Tak toto je teda vážna sila! Tomáš Maštalír (40) bez pochýb patrí k najsexi hercom, akých na Slovensku máme. Okrem nesporného hereckého talentu totiž disponuje aj parádnym telom a jeho dravý pohľad pravidelne rozpaľuje dámy pred televíznymi obrazovkami či v divadle. Najnovšie sa však so svojou mužnosťou musel rozlúčiť a o zvyčajnom sexepíle nemôže byť ani reč!


Maštalír totiž po dlhej dobe nehrá úlohu sexi lámača sŕdc. Práve naopak - dostal jednu z hlavných úloh v jojkárskom seriáli Semafor, kde stvárňuje postavu trápneho Mira, ktorý je pod papučou a chvíle si skracuje nacvičovaním uletených tanečných choreografií. „Kvet, kvet, vlna, páv, rozprestrieme ruky a teraz Ježiš, Ježiš, ruky hore,“ vykrikuje na svojich kolegov zženštilým hlasom, ktorý má od jeho zvyčajného hlbokého tónu na míle ďaleko.

Tomáš Maštalír po dlhom čase stvárňuje postavu, ktorú nemožno označiť za sexi. Práve naopak. V seriáli Semafor si zahral totálneho trapka.
Mužnosti dal zbohom: Odpadnete,
Zdroj: TV JOJ

Mužnosti dal zbohom: Odpadnete,
Zdroj: TV JOJ

„Ťuťka“ z Tomáša robí aj štýl obliekania, zvolený ako charakteristický pre jeho postavu. Zvyčajné tesné košele, tričká či tielka nahradili slušácke svetríky a záverečnú čerešničku hercovi nasadili obrovské okuliare, ktoré pripomínajú popolníky. 

Miro je nesamostatný chlapík, ktorý sa pri každom jedle zašpiní.
Mužnosti dal zbohom: Odpadnete,
Zdroj: TV JOJ

Na mužnosti mu nepridáva ani partnerka Monika, za ktorú sa mu vysmievajú aj kamaráti. Tá má totiž neustálu potrebu svoju nemotornú polovičku komandovať a upozorňovať, že nevie jesť ako dospelák a stále je špinavý. Hneď v prvej epizóde sa diváci dokonca dočkajú pohľadu, ako Maštalíra kŕmi jogurtom, pričom má nasadenú detskú čiapku. Hoci táto úloha zrejme srdcia diváčok rozpúšťať nebude, treba uznať, že Tomáš je naozaj špičkový herec, ktorý si zo seba dokáže bez problémov vystreliť. 

Páči sa vám, že Maštalír nehrá iba roly sexi mužov?

44 % nie
áno 56 %

Hlasovalo: 1382Galéria

Tomáš Maštalír Tomáš Maštalír po dlhom Tomáš Maštalír v seriáli Miro je nesamostatný chlapík, Tomáš Maštalír v seriáli

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články