Stále bezdetná Knechtová to povedala na rovinu: Otvorená spoveď o bábätku! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Stále bezdetná Knechtová to povedala na rovinu: Otvorená spoveď o bábätku!

Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
Zdroj: Instagram
26.02.2018 13:00

BRATISLAVA - V jej veku to už nemusí prísť! Slovenskej speváčke Kataríne Knechtovej (36) už síce pomaly, ale isto dýcha na krk štyridsiatka, no stále nemá splnené to najdôležitejšie posolstvo v živote ženy – byť matkou. O tejto neľahkej životnej otázke prehovorila v nedávnom rozhovore s markizákom Jánom Tribulom (40)... Toto jej jej otvorená spoveď o bábätku!


Je krásna, úspešná a momentálne hviezdi aj na obrazovkách Markízy ako porotkyňa hudobnej súťaže SuperStar. Reč je o známej slovenskej speváčke Kataríne Knechtovej, ktorej však k dokonalému šťastiu predsa len niečo chýba – vlastný potomok.

Hoci si brunetka svoje súkromie úzkostlivo stráži, v nedávnej výzve redaktora Jána Tribulu spravila výnimku a o tejto náročnej životnej otázke predsa len prehovorila. „Žena v mojom veku toto veľakrát preberá. Ja už som si prešla štádiom, kedy som vytvárala veľký tlak na samu seba, zažila som aj tlak z okolia a teraz som si uvedomila, že naozaj, mať to dieťa, je dar,“ otvorene skonštatovala speváčka, ktorá v marci oslávi už 37. narodeniny.

„Nie každému sa tento dar dostane. Takže, ja ešte nelámem nad sebou palicu, ale na druhej strane, už sa snažím vyrovnať s myšlienkou, že sa to nepodarí,“ dodala umelkyňa, ktorá sama cíti, že už jej na splnenie tohto sna veľa času nezostáva. „Ale veľmi rada by som mala vlastné dieťa,“ úprimne uzavrela Knechtová.

Speváčka Katarína Knechtová si je vedomá toho, že jej biologické hodiny doslova bijú na poplach.
Stále bezdetná Knechtová to
Zdroj: youtube.com


Galéria

Katarína Knechtová Speváčka Katarína Knechtová si Slovenskej speváčke Kataríne Knechtovej Katarína Knechtová otvorene prehovorila Katarína Knechtová sama cíti,

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram, TV JOJ, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články