°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Nechutná Knechtová v markizáckej SuperStar: Fuj, toto si si mohla odpustiť!

Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
Zdroj: TV MARKÍZA
06.03.2018 09:00

BRATISLAVA - Popustila uzdu svojim emóciám! Hoci je Katka Knechtová (36) v Superstar nováčikom, pri hodnotení výkonov nájdených spevákov si dokáže pustiť ústa na špacír a na rovinu povedať to, čo si o ich hudobnom prejave myslí. V poslednej časti ju falošná kakofónia vyhecovala natoľko, že nad jej komentárom sa pozastavil i obávaný kat Paľo Habera (55).


Skúsiť šťastie na kasting prišli Lenka a Jakub, ktorí spolu spievajú v punkovej kapele. Pred porotou však zvolili menej drsný žáner a rozhodli sa vystúpiť s emotívnou piesňou Impossible, ktorú podali ako duet. Už po prvých sekundách však porota doslova vyvalila oči a  nechápala, či to dvojica myslí naozaj vážne.

Lenka a Jakub dostali porotcov do kolien.
Nechutná Knechtová v markizáckej
Zdroj: TV MARKÍZA

To však ešte nikto z nich nevedel, že to najhoršie príde počas spoločného refrénu, ktorý porotcom začal doslova píliť uši. Vtedy sa už štvorica nedokázala udržať a zaznel hromadný výbuch smiechu. „Ja fakt, keď mám nejakú hlístu v riti, tak teraz definitívne vyšla von,“ ohodnotila výkon spevákov Katka Knechtová, ktorá si nedokázala dať servítku pred ústa.

„Noo, tak takéto hodnotenie sme tu ešte nemali,“ pozastavil sa nad drsnými slovami jej kolega Paľo Habera, ktorý však s pomerne expresívnym hodnotením v podstate súhlasil. „Najfalošnejšie číslo v histórii Superstar v Česko-Slovensku,“ povedal na záver, a tak si dvojica vyslúžila skupinové „nie“.

Prekvapil vás slovník Katky Knechtovej?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 5797Galéria

Katarína Knechtová Lenka a Jakub dostali Katka Knechtová a Matej Výraz Pavla Haberu zrejme

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články