Nepolepšiteľný záletník Slováček: Patrasová zúri... Ďalšia milenka na Slovensku! | Topky.sk

Streda, 15. august 2018. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Nepolepšiteľný záletník Slováček: Patrasová zúri... Ďalšia milenka na Slovensku!

Patrasová tvrdí, že Slováček si má na Slovensku vydržiavať ďalšiu milenku.
Patrasová tvrdí, že Slováček si má na Slovensku vydržiavať ďalšiu milenku.
14.02.2018 13:30

PRAHA - Ďalšia milenka! Presne takto zaútočila Dagmar Patrasová (61) na adresu svojho manžela Felixa Slováčka (74), ktorý herečku dlhé roky bez zábran podvádzal. Hoci saxofonista aktuálne tvorí pár s o 40 rokov mladšou ženou, podľa slov rozzúrenej Dády má mať ďalšiu „bokovku“. A údajne zo Slovenska!


To, že saxofonista Felix Slováček mal za svoj život nespočetné množstvo mileniek, nie je žiadnym tajomstvom. Svoje by o tom vedela rozprávať jeho ešte stále zákonitá manželka Dagmar Patrasová, ktorú známy záletník pred časom vymenil a verejne podvádzal s oveľa mladšou milenkou Luciou Gelemovou.


Tá mu teda dala: Patrasová verejne zosmiešnila neverného manžela!


Tá však podľa slov herečky nie je jedinou ženou v jeho živote. „Ako mi prezradili jeho priatelia, on si dokonca niektoré nechal dodnes,“ povedala Blesku odkopnutá Dáda, ktorá muzikantovi porodila dve deti. „Dozvedela som sa napríklad asi pred dvoma rokmi o nejakej Denise z Bratislavy, s ktorou vraj chodí dodnes,“ prezradila Patrasová.

Či sú herečkine tvrdenia pravdivé, alebo si to všetko len vymyslela, je zatiaľ otázne. Dá sa však s veľkou pravdepodobnosťou očakávať, že táto informácia rozhodne nepoteší práve jeho oficiálnu milenku Luciu, ktorú si Felix vydržiava a hýčka už štyri roky.

Dáda sa pred médiami vyjadrila, že Felix má mať okrem 34-ročnej Lucie ďalšiu milenku. Vydržiavať si podľa nej má istú Denisu z Bratislavy.
Nepolepšiteľný záletník Slováček: Patrasová
Zdroj: profimedia.sk

Myslíte si, že hovorí Patrasová pravdu?

30 % nie
áno 70 %

Hlasovalo: 1165Galéria

Patrasová tvrdí, že Slováček Dáda sa pred médiami Felix Slováček odkopol Dagmar Luciu Gelemovú si Felix Informácii o ďalšej údajnej

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: Ján Zemiar, Profimedia, ČT, Prima

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články