Tragická smrť! Zomrel známy český herec: Spáchal samovraždu?! | Topky.sk

Utorok, 14. august 2018. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Tragická smrť! Zomrel známy český herec: Spáchal samovraždu?!

Tragická smrť známeho českého herca.
Tragická smrť známeho českého herca.
Zdroj: TV Nova, Česká televízia
11.02.2018 13:24

PRAHA - Do hereckého neba odišiel ďalší mladý človek! Nečakane zomrel známy český herec Jiří Laštovka (†39), ktorý si zahral v mnohých televíznych seriáloch. Mladý umelec odišiel z tohto sveta za zatiaľ neznámych okolností. Špekuluje sa, že spáchal samovraždu.


Herec Jiří Laštovka môže byť divákom známy zo seriálov televízie Nova. Zahral si v obľúbenej Ordinácii v ružovej záhrade či Polícia Modrava. O jeho nečakanom úmrtí včera informovalo pražské divadlo Minor, v ktorom pôsobil 14 rokov a stvárnil niekoľko nezabudnuteľných postáv.

"Dozvedeli sme sa smutnú správu, že nás opustil skvelý herec a kamarát Jiří Laštovka. Spomíname na neho," uviedol divadelný spolok na sociálnej sieti. Čo stojí za jeho náhlym odchodom zatiaľ zrejmé nie je, špekuluje sa však o samovražde. „Naposledy hral v Minore pred dvoma týždňami v inscenácii Hon na jednorožca. Niektorým kolegom prišiel smutný,“ prezradila pre tn.cz dramaturgička Petra Zichová.

Herec Jiří Laštovka, známy aj zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade, zrejme odišiel z tohto sveta dobrovoľne.
Tragická smrť! Zomrel známy
Zdroj: TV Nova, Česká televízia

Len 39-ročný umelec zanechal po sebe manželku a  dvoch malých synov, ktorí sa z tragédie stále nemôžu spamätať. Rodine aj jeho blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.


Galéria

Tragická smrť známeho českého Herec Jiří Laštovka - Nečakane zomrel známy český Jiří Laštovka hral v

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: TV Nova, Česká televízia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články