Bude svadba! Slovenský prominentný pár sa zasnúbil: Detaily ich veľkého dňa | Topky.sk

Štvrtok, 16. august 2018. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Bude svadba! Slovenský prominentný pár sa zasnúbil: Detaily ich veľkého dňa

Kristína Greppelová a Tomáš Palonder
Kristína Greppelová a Tomáš Palonder
09.02.2018 05:45

BRATISLAVA - A je to tam! Kristína Greppelová (32) sa po siedmich rokoch vzťahu dočkala toho, po čom túži každá zamilovaná žena. Partner Tomáš Palonder (38) ju požiadal o ruku, a tak si momentálne môže užívať status čerstvej snúbenice. My sme herečku stretli na tlačovej konferencii k seriálu Prázdniny, kde nám prezradila detaily o jej veľkom dni!


Keď Tomáš požiadal Kristínu o ruku a ukázal jej prsteň, temperamentná brunetka zostala taká zaskočená, že zabudla odpovedať na otázku, či si ho vezme. „Stále som len rozprávala, že ten je krásny, krásny... Na to už Tomáš, že tak áno alebo nie?“ povedala nám šťastná Greppelová, ktorá priznala, že v momente žiadosti o ruku podľahla emóciám a vyšli jej aj slzy.

Bude svadba! Slovenský prominentný
Zdroj: Topky.sk

Ak vás zaujíma viac detailov zo zásnub a chcete vedieť, kedy pár plánuje svadbu, ako vyzerá prsteň, či čo nám herečka prezradila o novej sérii jojkárskeho seriálu Prázdniny, pozrite si náš video rozhovor. 

Páči sa vám Kristínin prsteň?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 954Galéria

Kristína Greppelová a Tomáš Kristína Greppelová sa nám Kristína Greppelová sa nám Kristína Greppelová Kristína Greppelová a Tomáš Kristína Greppelová a Tomáš Kristína Greppelová

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Ján Zemiar;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články