Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Veľké finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz 9. série!

Víťaz deviatej série Farmy je známy.
Víťaz deviatej série Farmy je známy.
Zdroj: TV MARKÍZA
16.12.2017 22:00

BRATISLAVA - Deviata séria reality šou Farma sa definitívne skončila. Veľké finále sa uskutočnilo v piatok večer po dlhých štrnástich týždňoch boja v neúprosných podmienkach markizáckeho statku. V poslednom, no najdôležitejšom dueli, si svoje sily zmerali Miša a Šimon. Definitívnym víťazom sa napokon stal Šimon!


Historicky najviac súťažiacich, dokopy až 21, bojovalo v deviatej sérii markizáckej reality šou Farma. Len dvaja sa však mohli prebojovať až do veľkého finále. A zatiaľ čo Mišu bližšie k rozprávkovej výhre posunuli vypadnutí súťažiaci, Šimon si svoju účasť v poslednom dueli vybojoval v súboji s Ankou.


Pohroma na markizáckej Farme... A druhý finalista je jasný!


Prvou disciplínou bola oštiepková dráha. Súťažiaci mali za úlohu preniesť šesť oštiepkov cez prekážkovú dráhu a zavesiť ich na stojan. Šimonovi po ceste niekoľko syrov spadlo na zem, šikovnejšia v tejto disciplíne preto bola Miša a po prvej úlohe viedla 1:0.

Prvú diciplínu vyhrala Miša.
Veľké finále markizáckej Farmy:
Zdroj: TV MARKÍZA

Po druhej finálovej disciplíne sa karty trochu zamiešali - súťažiaci mali v kadi plnej bahna nájsť správny kľúč k truhlici, tú následne otvoriť a zazvoniť na zvon. To sa rýchlejšie podarilo Šimonovi a po tomto sa stav vyrovnal na 1:1.

Šimon sa stal víťazom druhej disciplíny a vyrovnal stav na 1:1.
Veľké finále markizáckej Farmy:
Zdroj: TV MARKÍZA

O ďalšom bode rozhodli svojimi SMS hlasmi diváci. Výhru si podľa nich viac zaslúžil Šimon, ktorý z celkového počtu 47 283 hlasov dostal od Slovákov 34 327. Miša získala 12 956.

Viac hlasov od divákov dostal Šimon.
Veľké finále markizáckej Farmy:
Zdroj: TV MARKÍZA

O absolútnom víťazovi rozhodla vedomostná disciplína. Lepšie poznatky o Farme preukázal Šimon, a tak sa výhercom rozprávkovej sumy 75 000 eur stal práve on. 

Šimon s náskokom dvoch správnych odpovedí vyhral vedomostnú disciplínu a stal sa absolútnym víťazom deviatej série Farmy.
Veľké finále markizáckej Farmy:
Zdroj: TV MARKÍZA

Aké mali finalisti pocity tesne pred priamym prenosom a čo by urobili z výhrou? To sa dozviete z video-rozhovorov pod článkom!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk, lc, nia
FOTO: Tv Markíza;
VIDEO: Martin Bublavý

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články