°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

Slovenský spevák na online zoznamke: Rozpad manželstva na spadnutie!

Peter Bažík
Peter Bažík
Zdroj: Vlado Anjel
23.11.2017 18:00

BRATISLAVA - Poriadne mu zavarili! Peter Bažík je talentovaný spevák, ktorý má na svojom konte okrem chytľavých piesní aj účasť vo finále Superstar či dokonca výhru jojkárskeho X-factoru. Šikovný muzikant, ktorý dokáže bez problémov zahrať skladbu snáď aj na kuchynskom náčiní, sa však nedávno vytratil zo sociálnych sietí. A má na to mimoriadne vážny dôvod!


Keď sme sa s Petrom nedávno stretli na akcii, zaujímalo nás, kam sa podel jeho profil na Facebooku. Odpoveďou nás poriadne zaskočil. Sympatický hudobník, ktorý je hrdým oteckom dvoch krásnych ratolestí, bol totiž nútený so sociálnou sieťou seknúť.

Za všetkým sú neznámi hackeri, ktorý sa mu nabúrali do profilu a v jeho mene vystupovali na niekoľkých stránkach vrátane istej online zoznamky. To sa, samozrejme, do uší dostalo aj jeho pani manželke, s ktorou je už nejaký ten rôčik šťastne ženatý. Peťo nám prezradil, že sa vďaka tomuto škandálu sa mu takmer rozpadlo spokojné manželstvo a tak momentálne komunikuje len prostredníctvom svojej fan page. 

Ak vás zaujíma viac, pozrite si náš videorozhovor: 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Peter Bažík Peter Bažík Peter Bažík je hrdým Peter Bažík s manželkou.

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Vlado Anjel, Facebook P.B.;
VIDEO: Vlado Anjel

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články