Pondelok, 27. september 2021. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Zrútená Vačková na pohrebe milovanej mamy: Plač a neutíchajúca bolesť

Zuzana Vačková na pohrebe nedokázala zastaviť plač.
Zuzana Vačková na pohrebe nedokázala zastaviť plač.
Zdroj: Vlado Anjel
14.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Zuzana Vačková (48) prežíva v týchto dňoch najťažšie chvíle svojho života. Minulý týždeň vo štvrtok totiž navždy prišla o svoju milovanú mamu. Herečka sa o smutnú správu podelila s priateľmi v nedeľu na sociálnej sieti Facebook. Dnes pred poludním sa konal pohreb. Zrútená plavovláska nedokázala zastaviť plač!


Zuzana Vačková prechádza aktuálne náročným životným obdobím. Ako totiž v nedeľu informovala na súkromnom facebookovom profile, jej mama minulý štvrtok zomrela. „S hlbokým zármutkom vám oznamujem, že vo štvrtok prehrala svoj statočný boj s ťažkou chorobou moja milovaná mamička,“ napísala Zuzana.


Najťažšie chvíle v živote Vačkovej: Hrať musela aj v DEŇ smrti milovanej mamy


Pohreb jej milovanej mamy sa konal dnes pred poludním v Bratislavskom krematóriu a prišlo veľké množstvo ľudí. Nechýbala samozrejme známa herečka, na ktorej bol jasne vidieť veľký žiaľ. Vačková svoju bolesť zo straty najdôležitejšej ženy jej života skrátka nedokázala schovať. Utrápená prijímala kondolencie a plač nevedela zastaviť. 

Zuzana Vačková sa dnes pred poludním naposledy rozlúčila s milovanou mamou.
Zrútená Vačková na pohrebe
Zdroj: Vlado Anjel

Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.


Galéria

Zuzana Vačková na pohrebe Zuzana Vačková sa dnes Užialená Zuzana Vačková prijímala Zuzana Vačková trápenie nedokázala V utorok o 10:15

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články