Sexuálne narážky, dotyky a tanec plný vášne: Takto vyzerala bujará zábava na Farme! | Topky.sk

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Sexuálne narážky, dotyky a tanec plný vášne: Takto vyzerala bujará zábava na Farme!

Bujará zábava na Farme
Bujará zábava na Farme, Zdroj: TV MARKÍZA
10.11.2017 12:30

BRATISLAVA - V aktuálnej časti drsnej reality šou si statkári vychutnali zábavu so všetkým, čo k tomu patrí. Prácu na hospodárstve si totiž spríjemnili spevom, vášnivým tancom, ale i odvážnymi dotykmi, ktoré vyústili až k sexuálnym narážkam.


Z času na čas si súťažiaci na odľahlom markizáckom statku vedia popri práci dožičiť i zaslúžený oddych. Chvíle plné zábavy a úsmevných momentov si dobrodruhovia vychutnávali aj v jedno ráno, ktoré sa nieslo v znamení poriadnej farmárskej veselice.


Všetkých znechutila: Radosť na markizáckom statku pokazila táto osoba!


Spúšťacím elementom bola – ako inak – temperamentná Jana, ktorá vyzvala do tanca úradujúceho šampióna Mira či útleho pracanta Jožka. „Počkaj, počkaj lebo o chvíľu sa mi začne sebavedomie dvíhať a čo potom?“ brzdil rozbehnutú blondínku Jožko.

Temperamentná Jana vytancovala tichého pracanta Jožka.
Sexuálne narážky, dotyky a
Zdroj: TV MARKÍZA

Tejto dvojzmyselnej narážky sa samozrejme v momente ujala aj Jana: „Mne to nič nerobí,“ odpovedala farmárka. „Vôbec nič? Nestoja?“ uzavrel s potmehúdskym úsmevom hanblivý rezbár. 

Pozriete si dnešný diel Farmy?

43 % nie
áno 57 %

Hlasovalo: 960Galéria

Bujará zábava na Farme Temperamentná Jana vytancovala tichého Farmárka Jana učila Jožka Prácu na hospodárstve si V dnešnej časti Farmy Rázna Jana vyzvŕtala aj

Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: Topky.sk
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články