Náhrada za Vajdovú, narážky na Adelinho ex a kráľovná Evelyn! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Náhrada za Vajdovú, narážky na Adelinho ex a kráľovná Evelyn!

Petra Vajdová, Adela Vinczeová a Evelyn
Petra Vajdová, Adela Vinczeová a Evelyn
Zdroj: TV MARKÍZA
09.10.2017 09:00

BRATISLAVA - V nablýskanej šou Let´s Dance sa už viac neobjaví jedna z najhorúcejších adeptiek na víťazstvo - Petra Vajdová (32), ktorá musela pre zranenie nohy zo súťaže odstúpiť. Do hry sa tak podľa platných pravidiel opäť vrátila Lenka Vavrinčíková (30), ktorá minulý týždeň vypadla. Ani v ostatnom kole však nebola núdza o nádherné momenty v podaní komičky Evelyn, ktorá si vyslúžila titul „kráľovná večera“. No a na nedostatok záujmu sa rozhodne nemohla sťažovať ani moderátorka Adela Vinczeová (36)!


Včerajší večer patril najlegendárnejším filmovým a muzikálovým tanečným číslam. Šieste kolo bolo však tak trocha netradičné. Pre natrhnutý svalový úpon a vnútorné krvácanie v nohe musela totiž zo súťaže odstúpiť herečka Petra Vajdová. Tú podľa platných pravidiel nahradil vypadávajúci pár z ostatného kola. Do hry sa teda vrátila markizáčka Lenka Vavrinčíková s tanečným partnerom Adamom Brešťanským. Tí sa stali historicky prvým párom v Let´s Dance, ktorý sa do hviezdnej šou vrátil.


Zranená Vajdová, Evelyn v šoku a Adelin trapas v priamom prenose!


Včera večer sme mali možnosť vychutnať si aj legendárnu zdvíhačku z kultového filmu Hriešny tanec, ktorú v tejto sérii predviedla Ema Drobná. Viac ako jej výkon však zaujali narážky smerované na Adelu Vinczeovú. Adela je taká, že ona dôveruje ľuďom. Ja som vôbec nedôverovala Modrovskému, že on ma nezabije. Ona mu už potom veľmi dlho dôverovala,“ vyjadrila sa počas hodnotenia speváčkinho vystúpenia porotkyňa Zuzana Fialová.

A pohotovo ju doplnil Adelin kolega Martin Pyco Rausch: „Ona mala o dôvod viac, teda minimálne.” Moderátorka však situáciu ustála a na posmešky od kolegov neskôr zareagovala vtipným komentárom: Peťo Modrovský je najlepší dvíhačkár a keď ho stretnete v meste, s rozbehom proti nemu, on vás zdvihne.“

V uplynulom kole šou Let´s Dance si moderátorka Adela vypočula niekoľko narážok smerujúcich na jej bývalého partnera - tanečníka Petra Modrovského.
Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Kráľovnou večera sa tentoraz stala známa komička Evelyn. A to nielen pre svoju čoraz lepšiu fyzickú kondíciu, ale i dych berúce tanečné prevedenie nádherného tanga, za ktoré si vyslúžila obdiv a pozitívne ohlasy u porotcov či ostatných súťažiacich. Z hľadiska sa po jej dotancovaní ozývali mnohé výkriky označujúce ju za kráľovnú. 

Ani tento večer plný skvelých tanečných výkonov sa, žiaľ, nemohol skončiť inak ako vyhlásením páru, ktorý súťaž opustí. Tým sa tentoraz stala dvojica v zložení Michal Konrád a Patrícia Martinovičová. „Ja som veľmi šťastný, že sme to dotiahli až sem. Možno som trocha smutný kvôli Paťke, ktorá ako profesionálna tanečníčka by bola určite rada, kebyže to dotiahneme ďalej, ale vypálilo to tak, ako to vypálilo,“ povedal pre Topky.sk sympatický šéfkuchár, pre ktorého sa účinkovanie v šou týmto definitívne uzavrelo.

Takto dopadlo bodovanie jednotlivých tanečných párov:

Vladimír Kobielsky a Dominika Chrapeková, Austin Powers, jive - 28 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Emma Drobná a Filip Buránsky, Hriešny tanec, salsa - 28 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Braňo Deák a Dominika Rošková, Horúčka sobotňajšej noci, samba - 33 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Lenka Vavrinčíková a Adam Brešťanský, La La Land, viedenský valčík - 31 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Eva Evelyn Kramerová a Lukáš Hojdan, Chicago, tango - 33 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Michal Konrád a Patrícia Martinovičová, Gangnam style, salsa - 23 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA

Silvia Lakatošová a David Schavel, Pomáda, quickstep - 37 bodov

Náhrada za Vajdovú, narážky
Zdroj: TV MARKÍZA


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články