Módne (s)hity: Neforemná Drobová, vkusná Strculová a dokonalá Pallová! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Módne (s)hity: Neforemná Drobová, vkusná Strculová a dokonalá Pallová!

Dana Strculová, Gabika Drobová a Alena Pallová
Dana Strculová, Gabika Drobová a Alena Pallová
18.09.2017 00:00

BRATISLAVA – Vyrazili si do spoločnosti! Minulý týždeň sa v bratislavskom Vlčom hrdle konal večierok známej značky kávy pri príležitosti otvorenia slovenského trhu. Ten si nenechali ujsť ani mnohé známe tváre slovenského šoubiznisu. Na ich outfity si opäť posvietila stylistka Andrea Ziegler. Trafili sa do dress codu, ktorý bol na akciu predpísaný, alebo sa na to vykašľali? Čítajte!


Karolína Chomisteková, riaditeľka Miss Slovensko

Krásna čierno-biela elegancia. Všetko dokonale zladené, veľmi vkusne oživené modrými lodičkami. Zvesila by som akurát jeden náhrdelník a nechala len ten menší. Ten väčší sa tam nehodí.

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Eva Evelyn Kramerová a Lukáš Hojdan, komička a tanečník

Čiernou sa nič nepokazí. Denim je trendy, len trochu neladí s dress codom eventu „coctail elegant“. Kabátik alebo sako by boli lepšou voľbou. Treba si všímať tiež toto, lebo i ten „najcool“ styling nemusí vypáliť dobre. A ešte by som vymenila ruksak za elegantnejšiu kabelku. Trochu doladiť a bude to skvelé!

Je vidno, že pán má rád módu a nebojí sa experimentovať. Nevadí mi kombinácia vzorov, ale nie som si tiež istá, či je dodržaný dress code. Niekde inde by to mohlo byť možno fajn, ale nie do tejto spoločnosti. Neformálny styling obleku by bol rozhodne lepšia voľba!

Čo by som určite vytkla, že nie sú zladení ako pár. Teda, ak pán robí sprievod. To je ďalšie pravidlo, ktoré by malo byť dodržané. Partneri majú spolu ladiť!

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Dana Strculová s partnerom Kamilom, moderátorka

Výborná voľba farby a strihu šiat. Toto je presne ukážka, ako šaty pomôžu vytvoriť ideálnu rovnováhu postavy. Dokonale navodzujú siluetu postavy presýpacích hodín. Siahla by som skôr po klasických lodičkách. Pôsobilo by to elegantnejšie. A keby boli v telovej farbe, opticky by predĺžili nohy. A hlavne už neplatí pravidlo, že kabelka musí ladiť s topánkami. Celkový dojem: veľmi vkusné. Vrátane mejkapu a účesu.

Čierny oblek je určite dobrá voľba na spoločenskú príležitosť. Tento oblek ale zjavne nie je aktuálny. Je totiž minimálne o číslo väčší. Nesedí v ramenách, príliš dlhé rukávy a tiež nohavice. Trošku na ňom visí. Oceňujem však voľbu trička a nie košele. Je to viac šik.

Ako pár sa celkom dobre neprvoplánovo zladili. On siahol po topánkach, ktoré štruktúrou ladia s kabelkou partnerky. Klobúk dole!

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Klementína Tomrecaj, modelka a módna návrhárka

Styling ako taký štýlový. Žiaľ, ale nie úplne vhodný na spoločenskú príležitosť, kde je dress code „coctail elegant“. Roztrhané rifle nie sú v súlade s týmto dress codom. Treba čítať, čo je na pozvánke. Ak by miesto nich zvolila napríklad čierne nohavice, nemám výhrady.  

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Barbora Franeková, bývalá miss a podnikateľka

Kombinácia skvelá. Štýlovo aj farebne. Nie som si však istá, či odhalené ramená a paže v jej prípade sú tá najlepšia voľba. Možno šik top, ktorý by ich ľahko prekryl, by bol vhodnejšia alterantíva. Inak veľmi príjemné a elegantné, vrátane mejkapu a účesu.

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Veronika (Husárová) Vágnerová, bývalá Miss Slovensko 2007

Ako vidím, dress code na pozvánkach je zjavne zbytočný. Coctail elegant nezahrňuje denim v akejkoľvek podobe. Takže opäť nahradiť napríklad čienymi úzkymi nohavicami a bolo by to top. A samozrejme vymeniť kabelku. Na deň super, ale nie na večer do spoločnosti. Niečo menšie, šik a bolo by to super!

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Gabika Drobová, riaditeľka Fashion TV

Možno tento outfit vyzeral atraktívne na vešiaku. Žiaľ, na tebe Gabika nie. Zväčšuje ťa to. Vôbec ti to nesedí. Vždy hovorím, nie každý trend je pre každého. Je to celé neforemné. Elegantný  nohavicový kostým by bol oveľa väčšia trefa do čierneho! A tebe veľmi pristane!

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Alena Pallová, majiteľka estetickej kliniky

Dokonalé! Iné a štýlové. Pre mňa najlepší outfit! Zvesila by som akurát z krku ten náhrdelník. Nehodí sa sem a ani ho nie je treba.

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Matej Sajfa Cifra, moderátor

Pekný modrý oblek. Dĺžka nohavíc nie úplne dokonalá. Trochu kratšie a bol by to ideál. Golier na košeli príliš neupravený. Oceňujem detail v podobe vreckovky a vzdanie sa kravaty, ale košeľu treba tiež nastajlovať. Trochu upraviť a bolo by to fajn.

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Mária Zelinová, modelka a redaktorka

Táto dáma má tú danosť, že vyzerá dobre asi vo všetkom. Vie odhadnúť samu seba a skvele nakombinovať jednotlivé kúsky. Vníma módu ľahko, a preto je to vždy dobré.

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,

Michaela Čobejová, herečka

Krásna, elegantná žena. Vkusné a štýlové. Všetko dokonale zladené. Ja by som možno dala čiernu kabelku, nech topánky vyniknú. Už neplatí pravidlo, že kabelka a topánky musia spolu ladiť... Dokonalá dáma večera!

Módne (s)hity: Neforemná Drobová,


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články