Najočakávanejší pôrod českého šoubiznisu: Jojkársky moderátor sa stal po prvý raz otcom! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Najočakávanejší pôrod českého šoubiznisu: Jojkársky moderátor sa stal po prvý raz otcom!

Prebehol najočakávanejší pôrod šoubiznisu.
Prebehol najočakávanejší pôrod šoubiznisu.
14.09.2017 09:58

PRAHA - A je to tu! Česká modelka Agáta Prachařová sa stala včera večer dvojnásobnou mamou. Na svet priviedla dievčatko, ktorého otcom je obľúbený jojkársky moderátor Jakub Prachař. Česká verejnosť sa konečne dočkala!


Tešia sa z nového prírastku do rodiny! Známy jojkársky moderátor Jakub Prachař sa stal po prvý raz otcom. Dieťa mu porodila manželka, modelka Agáta Prachařová, ktorá v stredu večer priviedla na svet dievčatko. Na sestričku doma čaká brat Kryšpín, ktorého má brunetka s hráčom amerického futbalu Mirkom Dopitom.

Ako informuje český Blesk.cz, pri pôrode chýbala jej matka Veronika Žilková, ktorá údajne ani netušila, že jej dcéra rodí. Dôvodom jej neprítomnosti mali byť Prachařovej náhle pôrodné bolesti. „Áno, porodila, zatiaľ čo som bola v kine,“  potvrdila túto informáciu hrdá stará mama Veronika Žilková. Šťastným rodičom gratulujeme!


Galéria

Prebehol najočakávanejší pôrod šoubiznisu. Moderátor Jakub Prachař sa Agáta Prachařová priviedla na Česká modelka Agáta Prachařová Agáta Prachařová je už

Nástroje k článkuZDROJ: lc
FOTO: TV Prima, Ján Zemiar, Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články