°C

Pondelok, 21. september 2020. Meniny má Matúš, zajtra Móric.

Jágrova milenka bez zábran: Ukazovala sa HORE BEZ!

Milenka Jaromíra Jágra - Veronika Kopřivová odhodila plavky i všetky zábrany.
Milenka Jaromíra Jágra - Veronika Kopřivová odhodila plavky i všetky zábrany.
Zdroj: Instagram.com/verunkakoprivova/
28.08.2017 13:30

BORA BORA - Tá je ale odvážna! Priateľka Jaromíra Jágra (45) – Veronika Kopřivová (26) si momentálne užíva hrejivé lúče na rozprávkovo krásnej Bora Bora. A ako to už pri zvodnej Češke býva zvykom, aj tentoraz si pre miestnych pripravila poriadne horúce momenty. Blondínka sa totiž ukazovala kompletne hore bez.


O tom, že český hokejový boh Jaromír Jágr má po boku poriadnu šupu, sa nedá vôbec pochybovať. Jeho súčasná priateľka Veronika Kopřivová sa totiž pýši nielen krásnou tvárou, ale aj sexi postavičkou, ktorú navyše rada poodhaľuje v tých najzvodnejších kúskoch oblečenia.

Známa provokatérka neostala nič dlžná svojej povesti ani tentoraz, keď na sociálnej sieti zverejnila fotografiu z exotickej dovolenky, ktorá sa pohrala s fantáziou nejedného chlapa. Veronika totiž odhodila nielen zábrany, ale aj vrchný diel plaviek a šantenie v mori si užívala hore bez.

Milenka Jaromíra Jágra - Veronika Kopřivová pretŕčala svoje krivky hore bez.
Jágrova milenka bez zábran:
Zdroj: Instagram V.K.

To však nebolo všetko. Mužskú fantáziu dráždila aj v úsporných nohavičkách, ktoré zvýraznili jej dokonalé krivky i vypracovaný zadoček. Nuž, Jarda si skrátka vedel vždy dobre vybrať!

Páči sa vám postava Veroniky Kopřivovej?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1091Galéria

Milenka Jaromíra Jágra - Milenka Jaromíra Jágra - Jaromír Jágr má doma Veronika Kopřivová sa môže Hokejový boh Jaromír Jágr

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram V.K.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články