Surovcová a Gáborík sú už svoji: Známy Slovák svadbu takmer zmeškal a... Neuveríte, koľko manželia vysolili za nápoje! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Surovcová a Gáborík sú už svoji: Známy Slovák svadbu takmer zmeškal a... Neuveríte, koľko manželia vysolili za nápoje!

Ivana Surovcová a Marián Gáborík sú už manželia.
Ivana Surovcová a Marián Gáborík sú už manželia.
15.07.2017 05:00

TOMÁŠOV - Tanečnica Ivana Surovcová (30) a hokejový útočník Marián Gáborík (35) sú už svoji! Áno si povedali v piatok o 16:00 v kaštieli v Tomášove. Ľubomír Višňovský obrad takmer zmeškal... A o tom, že išlo o naozaj luxusnú svadbu, svedčí informácia, že manželia len za nápoje vysolili poriadne mastnú sumičku peňazí!


Z tanečnice Ivany Surovcovej a hokejistu Mariána Gáboríka sa stali manželia. Obrad sa konal v piatok v krásnych priestoroch kaštieľa v Tomášove. A zúčastnilo sa ho mnoho známych osobností slovenského športového, ale aj šoubiznisového sveta.

Za všetky spomeňme hokejistov Mariána Hossu, Tomáša Tatara, Zdena Cháru či Tomáša Kopeckého, no nechýbala ani manželka zosnulého Pavla Demitru, Majka. Jeden z hostí však obrad takmer zmeškal. Ľubomír Višňovský na miesto konania totiž dorazil len dve minúty pred začiatkom sobáša. 

Ľubomír Višňovský prišiel na svadbu len dve minúty pred začiatkom.
Surovcová a Gáborík sú
Zdroj: Jan Zemiar

O tom, že dvojica bude mať luxusnú svadbu, nikto nepochyboval. No len informácia, koľko manželia vysolili za nápoje, mnohým vyrazí dych. Pitný režim pre svadobčanov, totiž podľa našich informácií, párik vyšiel na celých 15 000 eur. 

Hostia prišli na svadbu autobusom.
Surovcová a Gáborík sú
Zdroj: Topky.sk

Svadba Ivany Surovcovej a Mariána Gáboríka zaujala aj obyvateľov Tomášova. Niektorí sa dokonca prišli pozrieť aj s ďalekohľadom v ruke.
Surovcová a Gáborík sú
Zdroj: Topky.sk

Obrad sa koná v zadnej časti záhrady kaštieľa. Cez okno sa nám však podarilo na chvíľku spozorovať nevestu Ivanu Surovcovú. Na hlave jej nechýbal závoj.
Surovcová a Gáborík sú
Zdroj: Jan Zemiar

Chceli by ste mať svadbu v kaštieli?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1713Galéria

Ivana Surovcová a Marián Ľubomír Višňovský prišiel na Hostia prišli na svadbu Svadba Ivany Surovcovej a Obrad sa koná v Marián Gáborík a Ivana Ivana Surovcová a Marián

Nástroje k článkuZDROJ: sk, nia
FOTO: Ján Zemiar, Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články