NajSEXI foto nevesty Surovcovej: Takúto manželku budú Gáboríkovi všetci závidieť! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

NajSEXI foto nevesty Surovcovej: Takúto manželku budú Gáboríkovi všetci závidieť!

Ivana Surovcová dnes povie áno úspešnému hokejistovi Mariánovi Gáboríkovi.
Ivana Surovcová dnes povie áno úspešnému hokejistovi Mariánovi Gáboríkovi., Zdroj: instagram.com/mgaborik12
14.07.2017 18:00

BRATISLAVA - Wau! Tanečnicu Ivanu Surovcovú (30) a úspešného hokejistu Mariána Gáboríka (35) dnes čaká veľký deň. Po šiestich rokoch vzťahu si totiž dnes v kaštieli v Tomášove povedia svoje áno. Pri tejto príležitosti sme dali dokopy blondínkine najlepšie fotky. A pri pohľade na ne je jasné, že pani Gáboríkovú budú útočníkovi mnohí závidieť. Veď pozrite, aká je sexi!


Dnes poobede sa v kaštieli v Tomášove stretnú mnohé známe tváre slovenského šoubiznisového, ale aj športového sveta. Koná sa tam totiž svadba tanečnice Ivany Surovcovej a hokejistu Mariána Gáboríka. 


Gáborík rozplakal Surovcovú: Ivana revala ako malé dieťa!


Útočník svoju budúcu pani manželku požiadal o ruku tento rok na Valentína. Blondínka sa tým pochválila na svojom blogu. „No a poviem vám jedno tajomstvo. Kto iný by to mal vedieť prvý, keď nie vy, baby? V jednom momente si na tejto nádhernej pláži Majo zrazu kľakol a požiadal ma o ruku,“ napísala nadšená Surovcová, ktorá sa už dnes oblečie do bieleho.

Po Adele Banášovej sa tak v krásnych priestoroch neďaleko Bratislavy bude konať tento rok už druhá prominentná svadba. No narozdiel od moderátorov si tanečno-športová dvojica vybrala pomerne netradičný deň na uzavretie manželstva - piatok. 

Pri tejto príležitosti sme zozbierali najkrajšie zábery prominentnej nevesty a pri ich zhliadnutí je jasné, že útočníkovi budú krásnu pani manželku mnohí naozaj závidieť. Veď pozrite na ňu sami, je to naozajstná kočka. Fotky nájdete v našej GALÉRII»

Navyše vie aj perfektne tancovať... VIDEO: Vystúpenie Ivany Surovcovej a jej brata Tomáša Surovca

Myslíte, že z Ivany Surovcovej bude pekná nevesta?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 2295Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Petter Culka, Kattiva Trends, Zoot, Instagram I.S., OK Magazín,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články