PODVOD na obrazovkách Jojky: Stačila jediná nestrážená chvíľa a... Tieto dve všetkých oblbli! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 23. január 2020. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

PODVOD na obrazovkách Jojky: Stačila jediná nestrážená chvíľa a... Tieto dve všetkých oblbli!

Dvojičky Veronika a Kristína Mokré v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja všetkých poriadne zblbli.
Dvojičky Veronika a Kristína Mokré v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja všetkých poriadne zblbli.
Zdroj: TV JOJ
25.05.2017 18:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Joj sa v utorok večer stali svedkami dobre premysleného podvodu. Všetko sa to udialo v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Stačila naozaj len jediná nestrážená chvíľka a súťažiace porušili pravidlá. Na všetko sa však prišlo až o nejakú chvíľu neskôr... Nič si nevšimol dokonca ani moderátor projektu Milan Junior Zimnýkoval (39)!


Pointou šou Moja mama varí lepšie ako tvoja je, že proti sebe stoja vždy dve dvojice - jeden varí a druhý „kuchárovi“ radí. A počas plynutia súťažnej časomiery sa títo dvaja nemôžu vymeniť. No niekto sa zrejme riadi heslom, že pravidlá sú na to, aby sa porušovali. Diváci utorkovej časti obľúbenej šou sa totiž stali svedkami podvodu, aký na obrazovkých Jojky nemá obdobu.

Súťažiace Veronika a Kristína Mokré sa postarali doslova o zblbnutie všetkých a dokonca aj samotného moderátora. Sestry sú totiž dvojičky a túto svoju výhodu patrične využili. A stačila im na to jediná nestrážená chvíľa. Využili chaos, ktorý vznikol, keď Kristíne k sporáku prišla spoza pultu pomôcť Veronika. Stačilo tak naozaj málo a identické dievčatá sa hravo vymenili. 

Nikto si nič nevšimol, až kým sa slečny nezačali smiať a na svoj malý podvod nezačali upozorňovať. Až po celej minúte prišiel na výmenu aj samotný moderátor Milan Junior Zimnýkoval.„To, že sme sa vymenili, to bolo vtipné. Bol to Kristínin nápad. Najprv sme si to chceli nacvičiť, no potom sme sa rozhodli, že to spravíme prirodzene. Nevšimol si to ani Junior, a to dosť dlho,“ smiali sa po všetkom dievčatá.

V tejto súvislosti sme oslovili aj samotného moderátora, na naše otázky však nereagoval. 

Tiež by ste to takto využívali, keby ste mali dvojičku?

22 % nie
áno 78 %

Hlasovalo: 2208Galéria

Dvojičky Veronika a Kristína Dievčatá využili chaos, ktorý Dievčatá boli vymenené celú Milan Junior Zimnýkoval si Moderátor si výmenu všimol, Súťažiace Veronika a Kristína

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články