Nechutné priznanie zraneného Sajfu: Fuuuj, to nemyslíš vážne! | Topky.sk

Streda, 24. júl 2019. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Nechutné priznanie zraneného Sajfu: Fuuuj, to nemyslíš vážne!

Matej Sajfa Cifra vo svojom vlogu prezradil, že sa už týždeň poriadne nesprchoval.
Matej Sajfa Cifra vo svojom vlogu prezradil, že sa už týždeň poriadne nesprchoval.
Zdroj: youtube.com
13.05.2017 13:00

BRATISLAVA - Uff! Matej Sajfa Cifra (37) mal pred takmer dvomi týždňami nepríjemnú nehodu na bicykli, kvôli čomu o pár dní neskôr musel absolvovať operáciu ramena. Odvtedy už uplynul viac ako týždeň a vo štvrtok sa známy rádiový spíker verejne priznal k poriadnej nechutnosti. Kvôli zalepenému a boľavému ramenu sa totiž týždeň poriadne nesprchoval a podľa jeho vlastných slov pomerne dosť smrdel!


Hlasujte za moderátora Mateja Sajfu Cifru v ankete Telkáč roka 2016 >>


Už takmer dva týždne rádiový spíker Matej Sajfa Cifra nedokáže poriadne hýbať pravou rukou. Dôvodom je nepríjemná nehoda, ktorá sa mu stala na bicykli, a následná operácia ramena. 


Dochrámaný Sajfa po víkendovej nehode: Operácia!


Celé to má však aj iný, nie práve najpríjemnejší následok. Keďže je rana ešte čerstvá a moderátor si ju nemôže namáčať, tak... Vo svojom vlogu na youtube sa známy Slovák verejne priznal k poriadnej nechutnosti - celý týždeň sa kvalitne neosprchoval.

„Odtiaľto dole (od pása dole, pozn. red) sa o to veľmi dôsledne starám v sprche. Ale toto (ukazuje na okolie ramena, pozn.red), keďže som stále zalepený, nemôžem vôbec namočiť,“ vysvetlil vo svojom videu spíker z Fun rádia, ktorý však po siedmich dňoch už usúdil, že by sa predsa len mal postarať aspoň o akú-takú hygienu v tejto oblasti. 

O pomoc preto požiadal svoje kolegyne z rádia. No vopred ich upozornil, že „pomerne dosť smrdí“. A zrejme aj hovoril pravdu, jedna z jeho pomocníc totiž po chvíli utierania jeho tela vlhčenými utierkami zahlásila: „Ja na toto asi nemám žalúdok!“ Nuž, čo sa dá robiť. Aj do takejto nepríjemnej situácie sa človek pri chvíľke nepozornosti môže dostať. 

Dostali ste sa niekedy do podobnej situácie ako Sajfa?

27 % nie
áno 73 %

Hlasovalo: 412Galéria

Matej Sajfa Cifra vo Matej Sajfa Cifra musel Matej Sajfa Cifra svoje Matej Sajfa Cifra sa Keďže si Matej Sajfa Matej Sajfa Cifra Matej Sajfa Cifra bol Matej Sajfa Cifra mal

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: youtube.com, Instagram M.S.C.;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články