Čo skrýva zákulisie Tvojej tváre? Zuby v podväzkoch, Danglove vulgarizmy a tajné tetovanie! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Čo skrýva zákulisie Tvojej tváre? Zuby v podväzkoch, Danglove vulgarizmy a tajné tetovanie!

Ktorý z týchto dvoch má tajné tetovanie?
Ktorý z týchto dvoch má tajné tetovanie?
Zdroj: TV MARKÍZA
21.03.2017 14:00

BRATISLAVA - Tak toto vo vysielaní rozhodne neuvidíte! Obľúbená markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pomocou krátkeho videa odhalila, ako to vyzerá pred tým, ako sa na pódiu dostanú finálne vystúpenia v plnej paráde. Pozrite sa s nami, ako vznikala posledná odvysielaná epizóda a ktorý z účastníkov skrýva tajné tetovanie.


Zdá sa, že partia, ktorú dala markíza dokopy pre tretiu sezónu hudobnej relácie, má naozaj mimoriadne dobré vzťahy. Za všetko hovorí video, v ktorom Boris Pršo divákov previedol po utajovanom zákulisí, ktoré odkrylo rovno niekoľko prekvapení. Azda najväčším bolo tetovanie Juraja Šoka Tabáčka (36), o ktorom doteraz zrejme tušilo len minimum ľudí.

Šoko na svojom chrbáte ukrýva takéto tetovanie.
Čo skrýva zákulisie Tvojej
Zdroj: Tv Makíza

„Ukáž tetovanie, podľa mňa o tebe nikto nevie, že máš tetovanie,“ nabádal Boris porotcu. Tomu nebolo treba hovoriť dvakrát a ukázal, čo na svojom chrbte skrýva. „Neviem, koľko som mal rokov, keď som si ho dal,“ vysvetľoval vytetovanú kresbu od DaVinciho Šoko.

Na kamere sa o pár minúť neskôr ukázal Peter Brajerčík, ktorý spod svojich podväzkov práve vyťahoval čudný biely predmet.

Peter Brajerčík si svoje zuby odložil do podväzkov.
Čo skrýva zákulisie Tvojej
Zdroj: Tv Makíza

Čo skrýva zákulisie Tvojej
Zdroj: Tv Makíza

„Čo to je? Ja som to videl,“  čudoval sa Boris. Všetko sa však vysvetlilo, keď sa napokon herec otočil, predmet vložil do úst a ukázal oslnivý úsmev „On tam mal zuby, nee“ smial sa Pršo.

Čerešničkou na torte bol nakoniec porotca Dano Dangl, ktorý si počas rozhovoru s Andrejom Bičanom neodpustil vulgárnu poznámku. Z tej však nakoniec nebolo možné rozpoznať nič a že nešlo práve o najslušnejšie slovo, dokázalo len jeho následné vypípanie. 


Galéria

Ktorý z týchto dvoch Juraj Šoko Tabáček na Peter Brajerčík si svoje Peter Brajerčík na pódiu

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články