Úplne holá slovenská modelka: Krásna, ale... spočítate jej rebrá! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Úplne holá slovenská modelka: Krásna, ale... spočítate jej rebrá!

Adriana Čerňanová
Adriana Čerňanová, Zdroj: Instagram A.Č.
17.02.2017 00:00

BRATISLAVA – Štíhla ako prútik! Tak by sa dala charakterizovať postava Adriany Čerňanovej (25), ktorá nie je slovenskej verejnosti veľmi známa, no patrí k našim najúspešnejším kráskam. Hoci u modeliek je kult štíhlosti takpovediac povinnosťou, Adriana to s chudnutím, zdá sa, dosť preháňa. Nedávno sa kráska totiž vyzliekla donaha a okrem svojich predností ukázala aj to, čo nechcela. A to, ako jej trčia rebrá!


Ani gram tuku navyše! Pred desiatimi rokmi Adriana Čerňanová zabodovala na súťaži Elite Model Look, v ktorej sa umiestnila na druhom mieste. A odvtedy sa jej modelingové ponuky len tak hrnú. Po topmodelke Adriane Sklenaříkovej sa stala druhou Slovenkou, ktorá bola tvárou známej značky spodnej bielizne. Okrem toho sa pravidelne objavuje na titulkách prestížnych módnych časopisoch.

A pri takomto nedávnom fotení Adriana ukázala aj to, čo je trochu za hranicami krásy. A to trčiace rebrá. Hoci štíhlosť patrí k práci modelky, niektoré slečny to s chudnutím preháňajú viac, ako je zdravé. A pri pohľade na Čerňanovej záber, ktorý sa objavil na internete, to zrejme mnohým tiež napadne. Blondínka totiž pri fotení aktov, kedy vystavila na obdiv svoje nahé telo, predviedla snáď všetky svoje rebrá. Až tak, že ich môžete spočítať! Veď pozrite sami...

Páči sa vám Čerňanovej telo?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 1312


 


Galéria

Adriana Čerňanová Sexi kráska Adriana Čerňanová. Sexi kráska Adriana Čerňanová. Sexi kráska Adriana Čerňanová. Adriana Čerňanová Sexi kráska Adriana Čerňanová.

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Insagram, elite model look,Branislav Šimončík

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články