Personálne zmeny v Smotánke?! Markíza, ako toto vyriešiš? | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Personálne zmeny v Smotánke?! Markíza, ako toto vyriešiš?

Smotánka
Smotánka
13.02.2017 05:45

BRATISLAVA - Tvárou markizáckej Smotánky je už dlhé roky Erika Judínyová. Blondínka však reportáže nepripravuje úplne sama a okrem toho aj s komentárom jej vypomáha moderátor Michal Sabo. Ten sa však stal novou tvárou jojkárskej relácie Nákupné maniačky. Topky.sk zisťovali, ako sa to odrazí na jeho práci pre Markízu.


Na markizáckej Smotánke sa okrem Eriky Judínyovej podieľa veľa ďalších redaktorov. Dokonca blondínka už nejaký ten čas nie je ani jediným hlasom svojej relácie. Stabilne jej vypomáha napríklad Michal Sabo. 

Ten sa minulý rok predstavil ako moderátor Miss Slovensko 2016 na Jojke a na Kolibe ho najnovšie angažovali aj do ďalšieho projektu – tentoraz časovo náročnejšieho. Michal totiž nahradil stylistu Maroša Kočišíka v Nákupných maniačkach. Nové časti sa na televíznych obrazovkách objavia už čoskoro. 

A tak môžu najnovšie diváci počúvať Saba, ako hodnotí outfity v markizáckej Smotánke aj v jojkárskom programe. Alebo nie?! Topky.sk zisťovali, či po prijatí ponuky od konkurencie bude mať moderátor a módny kritik stále miesto aj ako Judínyovej posila. „Michal pre Smotánku robí iný typ práce – načítaval komentáre. Je však pravdepodobné, že sa mu budú niektoré aktivity časovo prekrývať a bude toho robiť teda menej,“ povedala nám hovorkyňa Markízy Tatiana Tóthová. Nechajme sa teda prekvapiť, ako dlho bude Sabo pracovať pre obe televízie. 

Myslíte si, že Michal Sabo bude adekvátnou náhradou za Maroša Kočišíka?

79 % nie
áno 21 %

Hlasovalo: 552Galéria

Smotánka Michal Sabo s Máriou Michal Sabo ako moderátor Michal Sabo na Miss Michal Sabo

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Ján Zemiar, Kartell, Tv Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články