Toto Judínyová ukázala divákom: Erika, ty si trúfaš! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Toto Judínyová ukázala divákom: Erika, ty si trúfaš!

Erika Judínyová
Erika Judínyová
20.11.2016 22:00

BRATISLAVA - Vždy sexi! Týmto heslom sa evidentne riadi Erika Judínyová, ktorá každý týždeň ohuruje na obrazovkách zvodnými outfitmi. Výnimku neurobila ani túto sobotu a mnohým divákom doslova vyrazila dych. Predviedla totiž taký výstrih, pri ktorom všetci čakajú, či ju náhodou nezradí a moderátorka neukáže aj to, čo nechcela.


Erika Judínyová si na svojom vzhľade dáva vždy záležať. Pred kamerami v markizáckej Smotánke je vždy tip-top nastajlovaná. A sexi! Bez toho si už moderátorku ani nevieme predstaviť. 

Túto sobotu však predsa len jemne šokovala. Už dávno totiž nenahodila taký výstrih ako teraz – siahal pod prsia a bol veľkorysý hlavne do šírky. Odhaľoval tak Erikine vnady do takej miery, že ešte kúsoček a už by to bolo priveľa. 

Pri takýto výstrihoch sa zdá, že je len otázkou chvíľočky, kedy jeho nositeľka ukáže viac, ako by vlastne chcela. K žiadnej nehode ale samozrejme nedošlo. Pre takéto situácie totiž existujú vychytávky, ktoré udržia oblečenie na mieste. A Judínyová ich dobre pozná... 

Erika Judínyová nahodila poriadny výstrih.
Toto Judínyová ukázala divákom:

Páčia sa vám takéto výstrihy?

75 % nie
áno 25 %

Hlasovalo: 4900Galéria

Erika Judínyová Erika Judínyová nahodila poriadny Erika Judínyová mala riadny Erika Judínyová preferuje outfity Erika Judínyová v markizáckej

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články