°C

Štvrtok, 24. september 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Víťaz markizáckej reality šou Ostrov známy: Vyhral 100 000 eur!

Filip sa stal absolútnym víťazom reality šou Ostrov.
Filip sa stal absolútnym víťazom reality šou Ostrov.
Zdroj: TV MARKÍZA
09.12.2016 15:00

BRATISLAVA - Včera sa na obrazovkách televízie Markíza rozhodlo o definitívnom víťazovi reality šou Ostrov. Po dlhých 42 dňoch strávených v drsnej divočine, sa do záverečnej Kmeňovej rady prebojoval Filip a Viera. O ich osude následne rozhodla porota zložená z niekdajších spolubojovníkov. Výhru 100 000 eur a titul vládcu Ostrova si odniesol Filip!


Markizácka reality šou Ostrov včera ohlásila svoj definitívny koniec. Po dlhých 42 dňoch tvrdého boja o holý život sa vo štvrtok večer konala záverečná Kmeňová rada, do ktorej sa prebojovali muž a žena - Filip a Viera. 

O svojom osude však už nerozhodovali sami, ale o tom, kto si z projektu odnesie rozprávkovú výhru 100 000 eur, napokon zahlasovali bývalí spolubojovníci. Tí víťazstvo a titul vládcu Ostrova dopriali Filipovi. Ten krátko po vyhlásení výsledkov tomu nedokázal uveriť. 

„Moje pocity sú ťažko popísateľné. Myslím, že to na mňa všetko ešte doľahne a super, vidím tu okolo seba hrozne fajn ľudí. Či už ľudí, ktorí so mnou absolovali Ostrov, alebo svojich blízkych a som tomu nesmierne vďačný, že môžem mať všetkých naokolo. A vravím, ťažko popísať tie pocity, pretože to ešte len prichádza nejako postupne,“ povedal Filip.

Výhru 100 000 eur si odniesol Filip.
Víťaz markizáckej reality šou
Zdroj: TV MARKÍZA

Video: Reakcia Filipa krátko po víťazstve

Komu ste držali palce?

Filipovi

151

Viere

104

Počet hlasov: 255


Galéria

Filip sa stal absolútnym Výhru 100 000 eur Do záverečnej Kmeňovej rady

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Tv Markíza;
VIDEO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články