Nová žena v živote Braňa Mojseja: TOTO je ona! | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

Nová žena v živote Braňa Mojseja: TOTO je ona!

Braňo Mojsej
Braňo Mojsej, Zdroj: internet
18.08.2016 19:00

PREŠOV - Nová láska?! Braňo Mojsej (48) bol dlhé roky neoddeliteľne spätý s košickou boháčkou Norou Mojsejovou (57). Koncom roka 2012 sa však manželia rozviedli. No a v živote najznámejšieho východniara je aktuálne už nová žena - reč je o 41-ročnej podnikateľke Jane z Prešova. Dvojica spolu figuruje na výpisoch z obchodného registra a... Vraj sú viac než len obchodní partneri!


Ešte pred pár rokmi si nikto nedokázal ani len predstaviť, že by kontroverzní Mojsejovci netvorili pár. V zime 2012 sa však najznámejší východniari rozviedli a každý si dnes už žije vlastným životom. Najnovšie sa dokonca začalo hovoriť o tom, že po boku Braňa je nová žena. 

Informoval o tom týždenník Plus 7 dní, ktorý zistil, že známy hudobník sa už dlhšie stretáva s istou blondínkou. Reč je o 41-ročnej Jane z Prešova, ktorá je vraj úspešnou biznismenkou. Jej podnikateľské aktivity majú siahať až na ďalekú Srí Lanku, kam zhodou okolností hudobník v poslednom období často lietal.

Navyše dvojicu od apríla spája aj výpis z obchodného registra. Plavovláska totiž ešte donedávna figurovala v dvoch firmách, ktoré koncom roka zrušila. No a ich zlúčením dokopy spolu s Mojsejovou starou spoločnosťou o pár mesiacov neskôr vznikla jedna úplne nová, ktorej konateľom je práve Braňo. 

Dvojicu však má spájať oveľa viac, než len práca. Ak tomu tak je, musí ísť o čerstvý vzťah – ešte minuloročné Vianoce totiž spevákova nová známosť podľa našich informácií trávila spolu s manželom Radovanom a dvomi deťmi (malou dcérou a synom v pubertálnom veku). A aj jednu zo zrušených firiem vlastnil jej zákonitý partner. 

Týždenník v tejto súvislosti oslovil aj samotného Mojseja, no k téme sa nevyjadril. Neskôr na facebookovom profile zverejnil video, v ktorom nechal jasný odkaz. „O svojom súkromí momentálne s nikým nehovorím,“ povedal Braňo v nahrávke. Tak sa nechajme prekvapiť, ako sa toto celé napokon vykryštalizuje. 

S touto ženou sa má už dlhšie stretávať Braňo Mojsej.
Nová žena v živote
Zdroj: internet

Myslíte si, že Braňo Mojsej a Jana tvoria v skutočnosti pár?

81 % nie
áno 19 %

Hlasovalo: 1879Galéria

Braňo Mojsej S touto ženou sa Jana je vraj úspešnou Po boku Braňa Mojseja

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Google+, Facebook B.M., Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články