Playmate Járová na prominentnom festivale: S kontroverznou postavičkou svetového bulváru! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Playmate Járová na prominentnom festivale: S kontroverznou postavičkou svetového bulváru!

Andrea Járová sa tento rok zúčastnila prominentného amerického festivalu Coachella.
Andrea Járová sa tento rok zúčastnila prominentného amerického festivalu Coachella.
Zdroj: Facebook A.J.
20.04.2016 11:30

BRATISLAVA - Playmate Andrea Járová (31) už niekoľko rokov žije za veľkou mlákou svoj americký sen. Našla si tam životnú lásku a voľné chvíle? Tie trávi doslova ako svetová hviezda. Aktuálne v Kalifornii prebieha najznámejší hudobný festival Coachella, ktorý si každoročne nenechajú ujsť ani celebrity toho najzvučnejšieho mena. Naša blondínka sa ho zúčastnila tiež... A hneď na Facebook zavesila fotku s kontroverznou postavičkou svetového bulváru Amber Rose (32).


Andrea Járová sa do povedomia slovenskej verejnosti dostala vďaka šteklivým fotkám, ktoré nafotila pre najznámejší pánsky magazín Playboy. Rozbehnutú kariéru sexi modelky však pred niekoľkými rokmi vymenila za život za veľkou mlákou. A vôbec sa jej tam nežije zle – uchytila sa ako modelka, užíva si v Las Vegas...

A najnovšie sa zabávala na najznámejšou hudobnom festivale Coachella. Ten je aj pre americké celebrity veľkým lákadlom a každoročne sa ho zúčastnia tie najznámejšie tváre. S jednou veľmi známou, no zároveň aj kontroverznou postavičkou sa stretla aj naša kráska.

Na svoj profil na sociálnej sieti Facebook totiž zavesila fotku s hviezdou svetového bulváru, modelkou Amber Rose. Tú vraj mnohí ľudia častujú vulgárnymi pomenovaniami ako štetka, šľapka, ku*va, štriptérka, či zlatokopka... Ehm, no tomu sa teda hovorí luxusná spoločnosť!

Chceli by ste sa zúčastnil festivalu Coachella?

75 % nie
áno 25 %

Hlasovalo: 404Galéria

Andrea Járová sa tento Andrea Járová sa na Andrea Járová si za Andrea Járová si za Andrea Járová si za

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Facebook A.J.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články