Superstarista prekvapí fanúšikov: Intímny koncert! | Topky.sk

Pondelok, 25. marec 2019. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Superstarista prekvapí fanúšikov: Intímny koncert!

Thomas Puskailer
Thomas Puskailer
Zdroj: SITA
31.03.2016 15:30

BRATISLAVA - Slovenský spevák holandského pôvodu Thomas Puskailer odštartuje 14. apríla v Bratislave akustické turné. Interpret sa do 4. júna predstaví aj v Kremnici, Topoľčanoch, Prievidzi, Nitre, Trnave a Banskej Štiavnici.


"Turné sme nazvali Thomas Puskailer #UNPLUGGEDTOUR. Momentálne totiž žijeme vo svete, kde sa veľa 'haštaguje'. Som síce rád, že môj virtuálny svet funguje, fanúšikovia mi píšu a ja s nimi rád komunikujem aj takýmto spôsobom. No tentoraz chcem niečo viac. Chcem im byť bližšie a chcem aby to celé bolo veľmi skutočné. Budem obnažený ako cibuľa, úplne sa citovo odhalím. Turné má podporiť môj nový album Live For The Moment, ktorý budem krstiť 13. apríla vo W Cafe v Bratislave," uviedol 35-ročný spevák.

Interpret bude počas koncertov rozprávať aj o svojich začiatkoch v šoubiznise. "Bude to hodinový intímny koncert, kde budem spievať, hrať, ale aj rozprávať. Chcem, aby sa fanúšikovia dozvedeli viac o mojich slovenských koreňoch. Ľudia spoznajú, že už pred príchodom na Slovensko som pracoval ako umelec v šoubiznise v Holandsku, Nemecku a Anglicku," objasnil.

"Budem spievať staršie hity aj novinky z pripravovaného albumu Live For The Moment. Na turné ide so mnou aj úžasný gitarista Andrej Urbanský. Objavil som ho na jednom bratislavskom koncerte a je naozaj perfektný. Podľa mňa je takým slovenským Jimim Hendrixom. Myslím, že to bude skvelé turné," uzavrel spevák. 

Thomas Puskailer sa do povedomia verejnosti dostal v prvej sezóne súťaže Česko Slovenská SuperStar. Na konte má album Make Believe (2012). Na štúdiovke sa podieľal aj producent Joe Dworniak, s ktorým spolupracovali Duran Duran či Paul McCartney. Venuje sa tiež herectvu či modelingu. 

Termíny Thomas Puskailer #UNPLUGGEDTOUR: 
14. apríla - Cafe Studio, Bratislava 
16. apríla - Akropola klub, Kremnica 
27. mája - Retro Cafe, Topoľčany 
28. mája - Art Point, Prievidza 
2. júna - Starý Biskupský Hostinec, Nitra 
3. júna - Music a Cafe, Trnava 
4. júna - Divná Pani Caffé, Banská Štiavnica 


Galéria

Thomas Puskailer Thomas Puskailer Thomas Puskailer Thomas Puskailer

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články