Radikálna zmena obľúbenej herečky: Z Hilmerovej je tmavovláska! | Topky.sk

Štvrtok, 21. jún 2018. Meniny má Alojz, zajtra Paulína.

Radikálna zmena obľúbenej herečky: Z Hilmerovej je tmavovláska!

Monika Hilmerová
Monika Hilmerová
09.03.2016 09:30

BRATISLAVA – Iná ako doteraz! Herečka Monika Hilmerová (41) je televíznym divákom dobre známa z markizáckeho seriálu Búrlivého víno, kde hrá Evu Dolinskú. V týchto dňoch sa na svetlo sveta dostal nový videoklip skupiny No Name, kde si zahrala ako jediná osoba práve známa blondínka. No diváci ostali pri pozeraní videa určite poriadne prekvapení.


Na nepoznanie! Charizmatická herečka Monika Hilmerová, ktorá v markizáckom seriáli Búrlivé víno vystupuje ako nežná, obetavá a citlivá blondínka túžiaca po harmónii, sa v týchto dňoch objavila v novom videoklipe známej slovenskej skupiny No Name, kde vyzerá úplne inak

V čiernej krátkej parochni s výraznejším rúžom je úplne iná, ako sme na ňu boli doteraz zvyknutí. Zaujímalo nás preto, ako sa s novým imidžom cítila. „Ako herečka uvítam, keď takmer v každej postave môžem vyzerať trochu odlišne, takže som sa z čiernych vlasov tešila a myslím, že sa tam hodili. V súkromí sa cítim najlepšie v plavej alebo v blond farbe, takže by som sa na čierno nechcela prefarbiť,“ prezradila Hilmerová.

Zisťovali sme aj to, čo na jej nový look hovorí jej manžel tanečník Jaro Bekr. Spoznal ju? „Manžel bol na nakrúcaní so mnou, takže ma zažil takú čiernovlasú celých 5 dní, čo sme natáčali, ale myslím, že ma spoznával,“ odvetila s úsmevom herečka, ktorá v tomto klipe stvárňovala ženu, ktorú zradil milovaný partner, a tak bola po celý čas zamyslená, smutná a uplakaná. „Klip síce možno pôsobí ako smutný, ale nám bolo na natáčaní príjemne, takže celá cesta, čo sme točili od Álp cez Benátky až po taliansku pláž bola pekným zážitkom,“ dodala na záver Monika.

Monika Hilmerová s tmavými vlasmi.
Radikálna zmena obľúbenej herečky:

VIDEO: Nový videoklip No Name Život, kde hrá Monika Hilmerová.

Páči sa vám Monika Hilmerová ako brunetka?

77 % nie
áno 23 %

Hlasovalo: 1008Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Ján Zemiar, youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články