Najkrajšia slovenská mamička vytasila zbrane: Och, to je pohľad! | Topky.sk

Streda, 17. júl 2019. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Najkrajšia slovenská mamička vytasila zbrane: Och, to je pohľad!

Magdaléna Šebestová
Magdaléna Šebestová
Zdroj: Instagram M.S.
08.01.2016 00:00

BRATISLAVA - Eňo ňuňo! Magdaléne Šebestovej (32) závidí metabolizmus zrejme nejedna žena. Veď už mesiac po pôrode sa kráska pýšila dokonalými krivkami. A svoje telo bývalá misska predviedla aj teraz. Spolu s rodinkou si totiž užíva dovolenku v horúcom Dubaji. Pohľad na najkrajšiu Slovenku len v úsporných bikinách skutočne stojí za to. Tmavovláska totiž do objektívu vytasila svoje ženské zbrane.


Miss Slovensko 2006 Magdaléna Šebestová, ktorá nejaký čas pôsobila aj na poste riaditeľky súťaže, sa pred ôsmimi mesiacmi stala prvýkrát mamou.


Misska Šebestová sa stala mamičkou: Hrdý otecko sa takto pochválil!


Svojmu partnerovi, futbalistovi Jánovi Ďuricovi, porodila dcérku Ninku. No s tehotenskými kilami, ktoré hnevajú väčšinu žien, sa kráska dlho netrápila. Už po mesiaci sa na sociálnych sieťach pýšila ukážkovou figúrou.

Najnovšie tmavovláska na Instagrame zverejnila horúci záber z dovolenky v Dubaji. Krásna mamička si so spokojným výrazom tváre vychutnávala spoločné chvíle s dcérkou len v miniatúrnych žltých plavkách. Aj tentokrát dokázala, že jej postava je naozaj stopercentná. Veď modelkine krivky nemajú ani gram tuku navyše. No zato jej hrudník... Pohľad naň skutočne stojí zato. Veď pozrite sami! 

Páči sa vám postava Magdalény Šebestovej?

29 % nie
áno 71 %

Hlasovalo: 1083Galéria

Magdaléna Šebestová Magdaléna Šebestová sa na Magdaléna Šebestová porodila svojmu Magdaléna Šebestová a Ján

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Instagram M.Š., Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články