Česká hviezda na verejnosti s vystrčenými prostredníkmi: Pozrite, čo ju nas*alo! | Topky.sk

°C

Utorok, 12. november 2019. Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav.

Česká hviezda na verejnosti s vystrčenými prostredníkmi: Pozrite, čo ju nas*alo!

Aňa Geislerová so vztýčenými prostredníkmi
Aňa Geislerová so vztýčenými prostredníkmi
19.11.2015 11:30

PRAHA - Nezdržala sa! Aňa Geislerová (39) patrí k českým hviezdam prvej veľkosti. Nie vždy sa však správa ako dáma - dokáže sa bujaro zabávať aj nahlas prejaviť svoj názor. Urobila tak aj v utorok, keď sa u našich susedov konala demonštrácia proti imigrantom. Herečka sediaca s kamarátkami v jednom z podnikov pozdĺž trasy sprievodu ukazovala pochodujúcim vztýčené prostredníky.


Prejavila svoj názor. 17. novembra sa v Prahe konal pochod s názvom za našu kultúru a bezpečnú zem. Išlo o protest namierený voči imigrantom a zúčastnilo sa ho množstvo ľudí. 

Situáciu mapovali aj novinári z portálu iDnes.cz, ktorí si v jednom z podnikov, popri ktorých sa pochodovalo, všimli herečku Aňu Geislerovú. A tá neprihliadala len tak bez reakcie. Opakovane účastníkom demonštrácie ukázala vztýčené prostredníky. 

K svojmu konaniu sa však odmietla bližšie vyjadriť. „Bez komentára,” reagovala na otázky českého webu bez toho, aby priblížila, čo presne jej na pochode vadilo. 

Čakali by ste od Geislerovej takúto reakciu?

19 % nie
áno 81 %

Hlasovalo: 214Galéria

Aňa Geislerová so vztýčenými Aňa Geislerová ukazovala protestujúcim Aňa Geislerová bola v Aňa Geislerová opakovane ukázala Aňa Geislerová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: iDnes.cz, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články