°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Je to totálny neschopák! Studenková nakydala na mladšieho milenca!

Zdena Studenková nakydala na milenca Braňa Kostku.
Zdena Studenková nakydala na milenca Braňa Kostku.
22.10.2015 09:00

BRATISLAVA – Poriadne ho strápnila! Herečka Zdena Studenková (61) je známa svojou otvorenosťou a neštíti sa ani pred kamerami povedať, čo si naozaj myslí. Ani keď ide o jej najbližšiu osobu, o 17 rokov mladšieho partnera Braňa Kostku (44), s ktorým žije už 22 rokov v jednej domácnosti. V utorkovom Top Stare na Jojke totiž blondínka svoju polovičku poriadne ohovorila. Ako sa zdá, je v niektorých veciach totálne neschopný.


Svojho milenca nešetrila a pred celým Slovenskom ho poriadne strápnila! Muzikant a partner herečky Zdeny Studenkovej Braňo Kostka je od svojej polovičky o 17 rokov mladší. Napriek vekovému rozdielu im však vzťah funguje už 22 rokov. No ako sa najnovšie zdá, ani ich partnerstvo nie je úplne ideálne. Hoci o svojom súkromí svojrázna herečka hovorí pomerne málo, tentokrát urobila výnimku.

V utorkovom Top Star magazíne umelkyňa totiž prezradila, že po svojom boku má zjavne poriadneho neschopného chlapa. Aspoň čo sa kuchyne a varenia týka. Na otázku, či jej partner niekedy navaril, s veľavravným výrazom na tvári odvetila: „Braňo vie spraviť kávu, keď medzitým na ňu nezabudne. A uvariť sa mi nesnažil nikdy nič. On je po prvé hrozne lenivý, po druhé je to pre neho plytvanie časom a po tretie je tak nekoncentrovateľný, že keby mal urobiť to, čo ja na obed, čakala by som 3 týždne.“

Studenková teda priamo pred televíznymi kamerami zhodnotila schopnosti svojej polovičky naozaj nelichotivo. Ako sa zdá, blondínka si neberie servítku pred ústa, ani keď ide o jej najbližších a bez okolkov povie na rovinu, čo si myslí. 

Rozprávali by ste podobné veci o svojom partnerovi verejne?

61 % nie
áno 39 %

Hlasovalo: 3786Galéria

Zdena Studenková nakydala na Zdena Studenková ohovorila svojho Zdena Studenková Zdena Studenková priznala, že Braňo Kostka Zdena Studenková priznala, že

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj, Tv Markíza, Ján Zemiar, Jakub Klimo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články