Čírovej postavičku už obdivujú aj Česi: Mária, máš skvelý zadok! | Topky.sk

°C

Sobota, 7. december 2019. Meniny má Ambróz, zajtra Marína.

Čírovej postavičku už obdivujú aj Česi: Mária, máš skvelý zadok!

Mária Čírová
Mária Čírová
Zdroj: Topky.sk
29.07.2015 09:30

PRAHA/BRATISLAVA - Ocenili ju! Mária Čírová (26) patrí k známym ženám, ktoré zo zakladaním rodiny neotáľali. Syna porodila ako 20-ročná, dcéru o tri roky neskôr. A pred pár dňami sa speváčka ocitla v rebríčku portálu Feminity medzi krásnymi a štýlovými mamičkami. Článok inšpiroval aj našich západných susedov, ktorí si z neho vybrali tých päť naj. Nechýbala medzi nimi ani mladá umelkyňa, ktorú označili za majiteľku druhého najlepšieho zadku na Slovensku. Tromfla ju len jediná...


Mária Čírová je mamou syna Huga a dcéry Zoe. Popri deťoch si však evidentne nájde čas aj na seba – udržiava si totiž skvelú postavu a v obliekaní má vlastný štýl. 

Pred pár dňami sa preto objavila v článku portálu Feminity.sk o šoubiznisových maminách, ktoré rodili pomerne skoro a vyzerajú snáď lepšie než kedykoľvek predtým. 


Známe Slovenky, ktoré mali dieťa krátko po dvadsiatke: Vyzerajú lepšie ako kedykoľvek predtým


Tento rebríček inšpiroval aj český web extra.cz. Na jeho stránkach sa objavil článok s názvom 5 sexy slovenských mamín. Tieto krásky by vás i po deťoch zviedli mrknutím oka. Vybrali do neho Barboru Rakovskú, Máriu Čírovú, Denisu Mendrejovú, Romanu Škamlovú a Andreu Verešovú. 

Naozajstným prekvapením je Čírová, ktorú označili za majiteľku druhého najkrajšieho zadku na Slovensku. Tromfla ju len Verešová, ktorá je vraj kráľovnou všetkých mamičiek a strčí do vrecka ktorúkoľvek konkurentku. 

Mária Čírová v článku na českom portáli extra.cz
Čírovej postavičku už obdivujú

Kto sa vám páči viac?

Mária Čírová

716

Andrea Verešová

323

Počet hlasov: 1039


Galéria

Mária Čírová Mária Čírová v článku Český portál Extra.cz ocenil Mária Čírová je krásna Andrea Verešová je podľa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar, Facebook, Extra.cz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články