°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Ďurianovej exmanžel Bouček: Pol roka tají túto luxusnú milenku!

Český moderátor Libor Bouček zbalil mladučkú finalistku Českej Miss Gabrielu Bendovú.
Český moderátor Libor Bouček zbalil mladučkú finalistku Českej Miss Gabrielu Bendovú.
Zdroj: Česká Miss
27.03.2015 09:00

PRAHA - Zalovil v mladých vodách! Libor Bouček (34) má opäť dôvod na radosť. Po tom, čo mu stroskotali dve manželstvá, sa už pol roka stretáva s minuloročnou finalistkou súťaže Česká Miss Gabrielou Bendovou (23). Ich románik je horúcou témou v kuloároch šoubiznisu.


Zatiaľ čo v práci je Libor Bouček úspešný, v láske sa mu až tak nedarí. Hoci má len 34 rokov, stihol sa už dvakrát rozviesť. Prvé manželstvo mu stroskotalo so slovenskou moderátorkou Mariannou Ďurianovou, druhé s právničkou Janou Hlaváčovou. Aktuálne mu však svitá na lepšie časy. Momentálne je totiž horúcou témou v českom šoubiznise správa, že zbalil finalistku súťaže Miss Gabrielu Bendovú.

Dvojica sa mala podľa informácií denníku Blesk dať dokopy počas minuloročného sústredenia krások na Mauríciu, ktorého sa zúčastnil aj Libor. Ten totiž súťaž moderoval. Zatiaľ však dvojica románik tají. Bouček sa zrejme bojí, aby krehký vzťah medializáciou neutrpel.

Na otázky týkajúce sa krásky odpovedá vyhýbavo: „Môj súkromný život je v poriadku. Som spokojný a nikoho nehľadám.“ Nepopiera však, že s niekým zdieľa rovnakú domácnosť. „Keď prídem domov, nie som tam sám. A keď zaspávam, vždy vedľa mňa niekto je, povedal pre spomínaný denník.

Nechajme sa prekvapiť, či dvojica svoj vzťah odtajní počas tohto víkendu. V sobotu sa totiž koná finále Českej Miss 2015. Podujatia sa zúčastní aj Libor a špekuluje sa, že by na večierok mohol zobrať práve pôvabnú Gabrielu.


Mohlo by vás tiež zaujímať: 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 


Galéria

Český moderátor Libor Bouček Gabriela Bendová je minuloročnou Gabriela Bendová si zrejme Iba 23-ročná Gabriela Bendová Po dvoch stroskotaných manželstvách Libor Bouček bol v Libor Bouček je vychyteným

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Česká Miss, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články