Streda, 8. december 2021. Meniny má Marína, zajtra Izabela.

Šimkovičová opäť v Markíze: Martina, toto si naozaj ty?!

Martina Šimkovičová starne do krásy.
Martina Šimkovičová starne do krásy.
01.02.2015 06:00

BRATISLAVA - Viac sexi ako zamlada! Martina Šimkovičová (43) sa po viac ako roku na materskej dovolenke začne opäť objavovať na obrazovkách žlto-modrej televízie. Jej návrat je o to zaujímavejší, že namiesto Televíznych novín bude divákov sprevádzať novou reláciou Reflex špeciál. Blondínka je markizáčkou, ktorá v rámci tejto stanice prešla najväčším počtom relácií. V tých starších bola samozrejme mladšia, no po štyridsiatke je snáď príťažlivejšia než v minulosti. Presvedčte sa sami.


Poriadne sa zmenila! Martina Šimkovičová patrí k markizáckym stáliciam. Na obrazovky sa opäť vracia len rok po pôrode dcéry Sofie. Tentoraz ale nezakotví v hlavnej spravodajskej relácii. Vedenie jej ponúklo nový formát s názvom Reflex špeciál. V ňom sa po prvý raz objaví už dnes večer. 

Martina je vďaka tomu tvárou, ktorá vystriedala azda najviac relácií v televízii. Začínala v Teleráne, moderovala súťaž Cestoviny a neskôr zasadla za pultík v športových správach. Pred odchodom na materskú dovolenku už bola dlhoročnou súčasťou Televíznych novín. 

A keď si porovnáme fotografie z blondínkiných začiatkov s tými aktuálnymi, musíme konštatovať jednu vec. Šimkovičovej to pred kamerami pristane stále viac. Evidentne patrí k ženám, ktoré starnú do krásy. A uvedomuje si to aj ona sama. „Tohoto som sa dosť obávala,” vyhlásila v piatkovom Teleráne, keď uvidela zábery zo svojich starých relácií. „My ženy zrejeme ako víno,” dodala k pozitívnej premene svojho vzhľadu matka troch detí.  

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články