Kráska chcela pred Haberom uspieť v SuperStar, teraz nakrútila pikantné VIDEO! | Topky.sk

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Kráska chcela pred Haberom uspieť v SuperStar, teraz nakrútila pikantné VIDEO!

Karolína Gudasová natočila k piesni Černá i Bílá poriadne horúci videoklip.
Karolína Gudasová natočila k piesni Černá i Bílá poriadne horúci videoklip.
29.01.2015 00:01

PRAHA - Hovorí sa, že sex v dnešnej dobe predáva. Tento fakt si zrejme uvedomuje aj speváčka Karolína Gudasová (22), ktorá kedysi skúšala šťastie v prvej Česko Slovenskej SuperStar. Nedávno vydala svoju úplne prvú pieseň s názvom Černá i Bílá, ku ktorej natočila aj videoklip. A vôbec sa v ňom nehanbila odhaliť svoje telo. Sexepíl a vášeň z neho doslova sršia.


Vie, ako upútať pozornosť! Mladá Češka Karolína Gudasová sa pokúšala preraziť v prvej Česko Slovenskej SuperStar. „Máš talent. A keď sa chceš hudbou živiť, tak sa ňou živiť môžeš a túto súťaž k tomu nepotrebuješ,” povedal jej vtedy porotcovský kat Pavol Habera v takzvanej Dlhej ceste, kam postúpilo 40 najlepších súťažiacich. 

Karolína si však najskôr našla uplatnenie ako divadelná herečka a k muzike sa vrátila až teraz. A zdá sa, že tmavovláska pre rozbeh svojej kariéry urobí naozaj všetko. K svojej úplne prvej piesni Černá i Bílá totiž vydala videoklip, v ktorom sa objavili aj pikantnejšie scény.

Sexi dcéra známeho českého hokejistu Lea Gudasa sa pred kamerou v istých chvíľach promenádovala oblečená iba v erotickej spodnej bielizni a v čiernych podväzkoch. Nechýbali ani intímnosti s „filmovým” partnerom. Ako herečka ich stvárnila naozaj dôveryhodne. Veď sa presvedčte sami. 

VIDEO: Klip Karolíny Gudasovej k jej prvej piesni.

Myslíte si aj vy, že sex v dnešnej dobe predáva?

5 % nie
áno 95 %

Hlasovalo: 510Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články