°C

Štvrtok, 29. október 2020. Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona.

Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu: Verejná hanba na letisku, sex za prachy i poníženie Sklovskej!

Rok 2014 bol bohatý na škandály a šokujúce udalosti.
Rok 2014 bol bohatý na škandály a šokujúce udalosti.
07.01.2015 06:00

BRATISLAVA - Unikátne udalosti! Rok 2014 bol bohatý aj na momenty, aké sa v našom šoubiznise doteraz nestali. Často boli v šoku mnohé známe tváre aj verejnosť. Napríklad taký neverný partner markizáckej farmárky Jany Kállayovej (29). Ten tak skoro nezabudne na to, ako ho blondínka prichytila na letisku s inou ženou a urobila mu poriadnu hanbu. No aj Sisa Sklovská (49) má na čo spomínať. Česi sa do nej minulý rok nemilosrdne pustili. Pozrite, aké ďalšie nečakané veci sa udiali za uplynulých 12 mesiacov.


Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Marianna Ďurianová začiatkom minulého roka šokovala výpoveďou v televízii Markíza. Po trinástich rokoch zamierila ku konkurencii. Riaditeľ, ktorý jej kšeft v Jojke ponúkol, však na svojom poste skončil ešte pred podpísaním zmluvy. Blondínka vďaka tomu zostala bez akéhokoľvek televízneho fleku. Niekdajšia hviezda obrazoviek aj večierkov v roku 2014 zhasla. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Televízia Markíza pred rokom pripravila divákom šok, keď namiesto Televíznych novín zrazu vysielala Susedov. Príčinou boli technické problémy. A keďže sa vtedy nenakrúcali ani poobedňajšie správy, prvýkrát v histórii táto stanica večer neinformovala Slovákov o udalostiach uplynulého dňa.  
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
V úvode minulého roka už naplno prebiehali prípravy na prvý česko-slovenský X Factor. Našim susedom sa však nepáčilo angažovanie Sisy Lelkes Sklovskej. Vyjadrovali sa preto o nej naozaj nevyberane. Označili ju za vyzobanú slnečnicu, speváčku pochybnej povesti a céčkovej kategórie, ktorá je už desaťročie za zenitom. Tmavovláska však škandál neživila, dokonca poslala českému bulváru fotografie so slnečnicou a bonboniéru. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Kristína Kormúthová prišla v roku 2014 o prácu v RTVS. Moderátorka bola totiž na jar okradnutá a v šoku z tejto udalosti napísala na sociálnu sieť nelichotivý status. Rasistický podtón jej slov nemienili vo verejnoprávnej inštitúcii tolerovať, hoci mnoho divákov bolo proti tmavovláskinmu vyhadzovu. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Poriadny šok pripravila celému Česku a Slovensku Iveta Bartošová. Psychicky labilná speváčka sa totiž po viacerých demonštratívnych pokusoch o samovraždu rozhodla, že v roku 2014 to dotiahne do smrteľného konca. V apríli sa na narodeniny svojho manžela vybrala k železničnej trati, kde skočila pod prichádzajúci vlak. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Josef Rychtář sa po samovražde Ivety Bartošovej stal najznámejším českých vdovcom. Podnikavý majiteľ bezpečnostnej agentúry sa to rozhodol využiť. Zviditeľňoval sa, ako sa dalo. Fotografom ukazoval speváčkin list na rozlúčku, pred kamerami vytasil kameň, na ktorom zaschla jej krv. Zabudnúť sa nedá ani na teatrálne divadielko s hladkaním koľajníc. Pepa sa „preslávil” aj tým, že odmietol rodine odovzdať čo i len časť popola. A za každú cenu chcel pri trati osadiť spomienkový kríž – bez ohľadu na povolenie. Do domu si neskôr nasťahoval kamarátov, ktorí chceli strieľať na každého v okolí. Potom tvrdili, že v dome straší Ivetin duch. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Dáša Mamba Šarközyová prežila v máji naozajstný šok. Speváčka z jojkárskeho X Factoru na križovatke upozornila iného šoféra, že do nej takmer narazil a mal by dávať väčší pozor. Jeho reakcia bola skutočne zarážajúca. 63-ročný muž ju udrel päsťou do tváre a neskôr ju vytiahol z jej vlastného auta, aby jej mohol naložiť ešte viac. Zmlátil ju až do krvi. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Leoš Mareš sa už viackrát zaplietol do bitky. V roku 2014 sa však objavili správy, že v bare zmlátil ženu. Ide asi o najzávažnejšie obvinenie v jeho živote. K incidentu malo dôjsť začiatkom mája a zaúradoval pri ňom údajne alkohol. Opitý moderátor vraj najprv žene vytrhol z ruky mobil a neskôr na ňu fyzicky zaútočil. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Poriadny škandál majú na konte aj Patrícia Vitteková a Alexandra Orviská. Za všetko môže románik jojkárskej redaktorky so speváčkiným manželom, futbalistom Róbertom Vittekom. Sokyne si skočili do vlasov v posledný aprílový deň v jednom bratislavskom bare. Alexandra tvrdila, že po útoku mala prasknutý nos. Iné zdroje tvrdili, že horšie v potýčke dopadla Patrícia. Ani jedna z nich aktuálne s Róbertom pár netvorí. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Živelná Monika Agrebi všetkých prekvapila, keď sa na kastingu šou X Factor vydávala za mníšku. Jeden z jej bývalých milencov sa zrejme preto rozhodol doslova odhaliť holú pravdu. Jednému z českých webov totiž poslal fotografie, na ktorých je blondínka úplne nahá. Išlo o zábery zo súkromného archívu, ktoré fotila samotná speváčka. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Jana Hrmová z markizáckej Farmy pobavila svojich fanúšikov kurióznym oznamom o nehode. Počas leta do nej narazilo iné auto a našťastie vyviazla bez vážnejších zranení. Na sociálnej sieti informovala o tejto udalosti prostredníctvom fotografií airbagu, na ktorom zostal odtlačený jej mejkap. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Zdroj: Instagram
Emma Müllerová je známa bujarým spôsobom života. Dcéra speváka Richarda Müllera v polovici minulého roka zverejnila fotografiu s poriadne červeným okom. K obrázku napísala výraz eye tatoo, čiže očné tetovanie. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Jana Kállayová sa zviditeľnila vďaka markizáckej Farme a v lete aj škandálom na bratislavskom letisku. Blondínka totiž podozrievala svojho partnera z nevery, a tak si na neho počkala pri príchode z dovolenky. A presne podľa jej očakávania si otec jej dieťaťa vykračoval v spoločnosti istej brunetky. Exfarmárka sa neudržala a poriadne sa do neho pustila. Cestujúci sa mali na čo pozerať. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Jana Nová patrí k ženám, ktoré sa rozhodli prihlásiť do jojkárskej zoznamky Láska na celý život. Už od začiatku však bolo jasné, že skrýva nejaké tajomstvo. Vyjadrovala sa totiž o sebe a svojej minulosti dosť neurčito. Podľa našich informácií sa narodila ako muž. Ona sama neskôr pred kamerami priznala, že na svet prišla v inom tele a svoj vzhľad musela korigovať operáciou. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Zuzana Hajdu kedysi patrila k hviezdam televíznych obrazoviek. V časoch najväčšej slávy sa celkom rada pýšila aj svojimi zvodnými krivkami. V posledných rokoch sa však pozornosti stráni. Nám sa ale podarilo na jeseň 2014 blondínku nafotiť a je jasné, že za osem rokov mimo svetiel šoubiznisu sa veru zmenila. Sexi postavička je totiž už minulosťou, po dvoch tehotenstvách má exmoderátorka dvojitú bradu a široké stehná. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Škandály neobišli ani našich západných susedov. V novembri Česi prišli na to, že mladá seriálová herečka sa živí ako prostitútka. Diana Korbelová prijímala klientov na jednom z pražských privátov. Na stránke, cez ktorú si ju zákazníci objednávajú, mala vyretušované tetovania i znamienka. Naživo ju však jeden z klientov bezpečne spoznal a dokázal to aj tajne nakrúteným videom. 
Šokujúce kauzy nášho šoubiznisu:
Patrik Švajda sa na jeseň postaral o malú kuriozitu. Po 14 rokoch vzťahu požiadal o ruku svoju partnerku Zlaticu Puškárovú. A spravil tak s jedinečným šperkom v ruke. Blondínke daroval prsteň s vygravírovaným ručiacim jeleňom. Ten odkazuje na spoločnú poľovnícku záľubu párika. Zasnúbenie sa symbolicky odohralo po tom, čo boli spolu počúvať jelene v ruji. 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články