Streda, 22. september 2021. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Táňa Pauhofová pri vode: Plavky strašné... ale ten sexi zadoček!

Tatiana Pauhofová v plavkách à la 80. roky.
Tatiana Pauhofová v plavkách à la 80. roky.
28.07.2014 00:01

BRATISLAVA - Ach, jaj! Tatiana Pauhofová (30) sa pred pár dňami predviedla na televíznych obrazovkách poodhalená. A to vo filme Nežné vlny, kde pri vode predviedla svoju štíhlu figúru. Kto by však čakal, že bola odetá do sexi plaviek, zostane sklamaný. Komédia sa totiž odohráva v roku 1989, a tak červenovláskin kúpací outfit nevyzerá príliš vábne. Situáciu zachránil aspoň pohľad na umelkyňu zozadu. Konkrétne na jej sexi zadoček.


Tatiana Pauhofová neholduje vyzývavým outfitom. V súvislosti s hereckou profesiou však už svoje telo poodhalila v niekoľkých počinoch. Najnovšie predviedla figúru vo filme Nežné vlny, ktorý pred pár mesiacmi prišiel do kín a teraz sa už objavuje aj na televíznych obrazovkách. 

Červenovláska si tam zahrala mladú mamičku, pričom tvorcovia scenáru jej predpísal aj letné zábery pri vode. Táňa sa teda pred kamerami objavila v plavkách. Keďže sa však dej snímky odohráva v roku 1989, nejde o žiaden sexi kúsok. Pohľad spredu preto nie je príliš lákavý. 

Tvorcovia však našli cestu, ako potešiť mužské oko. Pauhofovú totiž snímali aj zozadu, pričom sa jej šťavnatý zadoček na obrazovkách priam vynímal. Ak by ste však chceli herečku stretnúť pri mori a poriadne si ju poobzerať aj naživo, máte smolu. „Táňa má bohužiaľ fóbiu z mora a bola to pre ňu skúška ohňom. Nakoniec ju z lode vyniesli a od šťastia, že prežila, si dala panáka slivovice,” prezradil režisér Jiří Vejdělek na Facebooku o natáčaní scén na člne.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Falcon, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články