Nepríjemné zranenie krásky z Paneláku: Dokaličila si sexi zadoček! | Topky.sk

Utorok, 21. august 2018. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Nepríjemné zranenie krásky z Paneláku: Dokaličila si sexi zadoček!

Pobyt pri vode sa pre Alžbetu Ferencovú, ktorá si hovorí Betty, skončilo bolestivým zranením.
Pobyt pri vode sa pre Alžbetu Ferencovú, ktorá si hovorí Betty, skončilo bolestivým zranením.
Zdroj: Topky.sk
21.07.2014 00:00

BRATISLAVA - Au, to muselo bolieť! Toto si zrejme pomyslí mnoho ľudí, keď sa pozrie na zranenie Alžbety Ferencovej (22), známej aj ako Betty z jojkárskeho Paneláku. Letné kúpanie sa totiž pre tmavovlásku skončilo nešťastne. Keď chcela vojsť do vody, podarilo sa jej rozrezať si zadok.


Rovnako ako väčšina ľudí, aj Alžbeta Ferencová trávi horúce letné dni pri vode. No ten posledný sa pre ňu neskončil najšťastnejšie. Ako sa nám totiž podarilo zistiť, tmavovláska, ktorá v seriáli Panelák stvárňuje dcéru nešikovného stavbára Gejzu, sa totiž v jazere nepríjemne zranila. A stačili jej na to len krátke tri minúty.

„Snažila som sa ísť do vody, ale nechcela som skočiť. Tak som sa snažila po móle pomaly skĺznuť, ale nebol to dobrý nápad. Bolo tam totiž nejaké železo a rozrezala som si celý zadok,“ prezradila pre topky.sk ubolená Ferencová. „Nebola som tam ani 3 minúty a toto sa stalo,“ dodala. 

Hoci spočiatku to vyzeralo aj na štichy, napokon sa lekári rozhodli pre iné riešenie. „Ranu mi najprv chceli zašívať, ale nakoniec to vydezinfikovali a stiahli takými náplasťami. Našťastie to teda nemuseli zašívať. To by som asi neprežila,“ zverila sa speváčka z formácie Forsomeone. „Teraz to bolí, lebo sa okolo toho robí modrina. Nemôžem na tej strane ani ležať,“ povedala nám Betty, ktorá na osvieženie vo forme kúpania môže minimálne na najbližší týždeň zabudnúť.

Alžbetu Ferencovú po nepríjemnom zranení utešovali kolegyne zo skupiny Forsomeone.
Nepríjemné zranenie krásky z
Zdroj: Topky.sk

Zranili ste sa niekedy pri kúpaní v jazere či v bazéne?

9 % nie
áno 91 %

Hlasovalo: 1299Galéria

Pobyt pri vode sa Alžbetu Ferencovú po nepríjemnom Alžbeta Ferencová sa nešťastne Zranenie Alžbety Ferencovej vôbec Dievčatá zo skupiny Forsomeone Alžbeta Ferencová si tak

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články