Pauhofovej zlaté šaty ohúrili Čechy: Za jedinú noc 9 tisíc eur! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Pauhofovej zlaté šaty ohúrili Čechy: Za jedinú noc 9 tisíc eur!

Táňa Pauhofová sa predviedla v metalických minišatách z prestížneho módneho domu.
Táňa Pauhofová sa predviedla v metalických minišatách z prestížneho módneho domu.
15.07.2014 11:00

KARLOVE VARY – Na červenom koberci sa nestratila! Herečka Táňa Pauhofová (30) patrí k umelkyniam, ktoré sú obdarené šarmom. Ak by preto aj niekedy chcela splynúť s davom, výrazný zjav jej to neumožní. Keď sa ale počas víkendu objavila na festivale v Karlových Varoch, bola neprehliadnuteľná najmä vďaka hriešne drahému outfitu.


Ozdobami posledných dní karlovarského festivalu boli bezkonkurenčne Vica Kerekes a Táňa Pauhofová. Keď sa totiž objavili na červenom koberci, nikto nezapochyboval, že Slovenky sú ozaj nádherné ženy. Spomínané herečky sa však nespoliehali len na svoj prirodzený šarm. Krásu totiž podčiarkli aj vhodne zvolenými outfitmi.

Táni sa o pozornosť postarali metalické minišaty so zlatými odleskami. Ich hodnota je zhruba 6 tisíc eur. Jedná sa totiž o model prestížnej francúzskej značky. Za povšimnutie však rozhodne stoja aj Pauhofovej kabelka či topánky z dielne rovnakého módneho domu. Tie tiež neboli lacné. Podľa našich zistení presahuje celý outfit sumu 9 000 eur.

Táňa Pauhofová sa predviedla v hriešne drahom outfite.
Pauhofovej zlaté šaty ohúrili

Páči sa vám outfit, v ktorom sa predviedla Táňa Pauhofová?

87 % nie
áno 13 %

Hlasovalo: 2368Galéria

Táňa Pauhofová sa predviedla Táňa Pauhofová sa predviedla Táňa Pauhofová má šarmu Herečka Táňa Pauhofová nemá Táňa Pauhofová s priateľom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: showpix.cz, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články