Najhoršia podoba markizáckeho sexsymbolu: Fuj, ten je ale škaredý! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Najhoršia podoba markizáckeho sexsymbolu: Fuj, ten je ale škaredý!

Juraj Loj sa vďaka markizáckému seriálu Búrlivé víno stal sexsymbolom. Na divadelných doskách z neho vedia urobiť poriadne škaredého chlapa.
Juraj Loj sa vďaka markizáckému seriálu Búrlivé víno stal sexsymbolom. Na divadelných doskách z neho vedia urobiť poriadne škaredého chlapa.
18.05.2014 13:15

BRATISLAVA – Vlasatý a zanedbaný! Ešte donedávna bol Juraj Loj (31) širokej verejnosti pomerne neznámy. Prijatím jednej z hlavných úloh v markizáckom seriáli Búrlivé víno sa však situácia zmenila a herec sa dokonca stal jedným z novodobých sexsymbolov. Pri pohľade na jeho najnovšie zábery by však tento prívlastok určite nedostal.


Juj, čo to s ním urobili?! Juraj Loj získal účinkovaním v Búrlivom víne množstvo priaznivcov. Ako charizmatický lekár Martin Rozner boduje najmä u zástupkýň nežného pohlavia. Mnohé z nich však pri pohľade na nový imidž krásavca zmenia názor. V pripravovanom predstavení divadla Aréna - Írska kliatba je totiž zmenený na nepoznanie.

Loj stvárňuje v komédii panica, ktorý má tesne pred svadbou. Kvôli komplexu z malého prirodzenia sa pripojí ku skupine mužov, ktorú trápi rovnaká „maličkosť“. Panoptikum nešťastníkov je naozaj pestré. Zaujímavosťou je, že každý z hercov účinkuje aj v spomínanom markizáckom seriáli.

Ani jeden z umelcov však nie je taký doriadený ako Juraj. Na javisku sa totiž objavuje v rozgajdanom oblečení a neprehliadnuteľná je aj parochňa. S dlhými a neupravenými ryšavými vlasmi to veru už nie je ten fešáčik, na ktorého sú fanúšičky zvyknuté.

Herci, účinkujúci v markizáckom seriáli Búrlivé víno, sa stretli aj v divadelnej komédii.
Najhoršia podoba markizáckeho sexsymbolu:

Je vám Juraj Loj sympatický?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 1414Galéria

Juraj Loj sa vďaka Herci účinkujúci v markizáckom Juraj Loj stvárňuje v Braňo Deák sa v Juraj Loj sa do Juraj Loj a Nela Takáto je podoba Juraja Takto vyzerá Juraj Loj

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Z. Szkarossy/Divadlo Aréna, TV Markíza, Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články