°C

Piatok, 4. december 2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto.

Zázrak: Prvé FOTO Mariky Gombitovej po 12-tich rokoch!

Marika Gombitová sa po 12 rokoch ukázala na verejnosti.
Marika Gombitová sa po 12 rokoch ukázala na verejnosti.
07.05.2014 00:01

BRATISLAVA – Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Marika Gombitová (57) sa dlhých dvanásť rokov stránila verejnosti. Pred pár dňami však urobila výnimku, keď sa stala najkrajším narodeninovým darčekom pre svojho blízkeho priateľa Júliusa Hrona (60) k jeho životnému jubileu. Časopis Plus 7 dní disponuje fotkami z tejto oslavy. Ako vidno na záberoch, famózna umelkyňa je stále rovnako krásna ako kedysi.


Zo svojho šarmu a talentu nič nestratila! Keď začiatkom roka 2012 odvysielala verejnoprávna televízia reláciu Legendy popu venovanú Marike Gombitovej, Slovákmi milovaná umelkyňa prisľúbila, že sa k svojim fanúšikom rada vráti. „Áno, prídem, pravdaže,” reagovala na otázku Kamila Peteraja počas telefonátu krehká blondínka, ktorá sa už roky spoločnosti ľudí stráni.

A pred pár dňami speváčka svoj sľub aj dodržala. Ako informuje aktuálne vydanie týždenníka Plus 7 dní, urobila tak pri príležitosti osláv 60. narodenín svojho kamaráta a zároveň zakladateľa projektu Úsmev ako dar Júliusa Hrona. „Priznám sa, že na 99% som tomu neveril. Bolo to ako zjavenie, keď prišla a naživo zaspievala Happy Birthday,” prezradil pre denník Plus jeden deň oslávenec, ktorý speváčke pred pár rokmi ponúkol bývanie v luxusnom a priestrannom byte.

Prítomnosť Mariky na spomínanej oslave bola emotívnym zážitkom pre každého jedného hosťa. „Ľudia zhíkli nadšením, ako keby videli zázrak,” okomentoval neuveriteľný okamih Boris Filan, ktorý oslavu moderoval. Na Gombitovej príchode do spoločnosti však bolo zázračné aj čosi iné - to, že sa blondínka svojím výzorom akoby vôbec nezmenila.

Aktuálne vydanie týždenníka Plus 7 dní prináša nové zábery speváčky Mariky Gombitovej.
Zázrak: Prvé FOTO Mariky


Galéria

Marika Gombitová sa po Aktuálne vydanie týždenníka Plus Miro Žbirka a Marika Marika Gombitová sa verejnosti V tomto komplexe momentálne

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.skRepro
FOTO: Plus 7 dní,
FOTO: Universal Music, archiv

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články