°C

Pondelok, 30. november 2020. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Gombitovej návrat na scénu: Sklamanie pre Žbirku?!

Namiesto Mira Žbirku si Marika Gombitová vybrala na spoluprácu Karla Gotta.
Namiesto Mira Žbirku si Marika Gombitová vybrala na spoluprácu Karla Gotta.
27.10.2012 13:00

BRATISLAVA - Obišla ho! Miro Žbirka (60) sa pri príležitostí svojich nedávnych narodenín vyjadril, čo by bolo pre neho najkrajším darčekom. Sníval o novom duete s Marikou Gombitovou (56). Speváčka si ho však pre spoluprácu nevybrala. Uprednostnila českého slávika Karla Gotta (73). Logicky sa preto natíska otázka, či to Mekyho nemrzí.


Pri mene Mariky Gombitovej automaticky mnohým napadne aj Miro Žbirka. Veď kedysi spolu spievali v kapele Modus a nahrali aj viacero duet. Meky je jeden z mála, s kým blondínka spolupracovala aj po stiahnutí sa z hudobného výslnia.

V posledných rokoch sú však akékoľvek počiny tohto druhu len sporadické. Stoja veľa úsilia a prehovárania. Všetci vieme, aké ťažké je Mariku inšpirovať čo i len k tomu, aby nahrala jednu pesničku,” povedal pred oslavou svojej šesťdesiatky Žbirka v nedávnom rozhovore pre agentúru SITA. Ako darček si prial práve vystúpenie Mariky Gombitovej.

Ako sa však ukázalo, sen sa mu nesplnil. No zdá sa, že speváčka práve teraz nabrala silu, aby opäť niečo vytvorila. Na spoluprácu však nekývla svojmu dlhoročnému kolegovi a kamarátovi Žbirkovi. Vybrala si Karla Gotta, ktorý by s ňou mal čoskoro dohodnúť detaily vzájomnej kooperácie.

Topky.sk zisťovali, ako tento krok vníma náš spevák žijúci v Prahe. Marika je totiž jeho srdcovkou. Zaujímalo nás, či ho trochu nemrzí, že sa pri návrate na scénu rozhodla pre českého kolegu. Počas celého dňa sa nám však so Žbirkom nepodarilo skontaktovať. Nedvíhal telefón, nereagoval na sms a neodpovedal ani na mail. V prípade, že sa nám podarí získať jeho stanovisko, text zaktualizujeme. 


Galéria

Namiesto Mira Žbirku si Miro Žbirka a Marika Marika Gombitová máva obdobia, Miro Žbirka, Kamil Peteraj Marika a Miro pri Miro Žbirka Miro Žbirka s Jánom Karlovi Gottovi sa podarilo

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Universal Music, Peter Frolo, Silvia Turnerová, SITA, marikagombitova.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články