Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Podzámska v šoku z naháča: Chcel ma znásilniť!

Elena Podzámska sa musela brániť vášniam polonahého chlapa.
Elena Podzámska sa musela brániť vášniam polonahého chlapa.
09.12.2013 15:30

BRATISLAVA - Neustále problémy s láskou! Elena Podzámska (41) sa nedávno rozišla s tanečníkom Matejom Chrenom (31). Zaujímavé je, že krátko na to sa na obrazovky markizáckeho seriálu Chlapi neplačú dostali scény, v ktorých si zahral aj on. Paradoxne ju podobne ako v skutočnom živote odmietol. Naposledy sa však vášnivým chúťkam musela brániť herečkina postava... A to pred polonahým mužom. Preto nelenila a nahlásila pokus o znásilnenie.


Minule bola odmietnutá, teraz dala stopku ona! Elena Podzámska je po viac než troch rokoch sama. Toho pravého však neustále hľadá aj jej postava zo seriálu Chlapi neplačú. No kým minule sa jej inštalatér v podaní expartnera Mateja Chrena pozdával, nápadník z dnešnej časti je evidentne bez šancí. 

Scenáristi Elene pripravili prekvapenie v podaní Iva Hlaváčka. Ten stvárnil náruživého muža naozaj dokonalo. Len išiel na vec akosi prirýchlo. Stačil okamih a bol bez šiat, v ďalšej sekunde už svojím telom pritláčal krehký objekt svojich túžob k poličkám. Hoci seriálovej Erike nie je všetko jedno a nahlási pokus o znásilnenie, scénka je viac než úsmevná. „Bolo to veľmi vtipné a dobre sme sa pobavili,” prezradila o nakrúcaní aj samotná Elena. Presvedčte sa sami: 

VIDEO: Elena Podzámska v rukách náruživého nápadníka.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články