Rytmus sa obul do politikov: Kradnete a máte v pi*i! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Rytmus sa obul do politikov: Kradnete a máte v pi*i!

Patrik Rytmus Vrbovský
Patrik Rytmus Vrbovský
17.02.2012 13:30

BRATISLAVA – Búri sa! Patrik Rytmus Vrbovský (34) si len málokedy kladie servítku pred ústa. Potvrdil to aj vo svojej najnovšej skladbe s názvom Už toho bolo dosť, ktorú si môžete vypočuť exkluzívne iba na topkách. Raper sa v nej zameral na politické dianie v našej krajine, pričom verejných činiteľov vôbec nešetril!


Hoci Rytmus momentálne pôsobí hlavne ako kouč v markizáckej šou Hlas Česko Slovenska, stíha sa taktiež venovať svojej vlastnej tvorbe. Jeho najnovším počinom je skladba, v ktorej vyjadruje svoj postoj k aktuálnej situácii na Slovensku, pričom neskrýva zhnusenie.

„V tomto štáte sa kradlo a kradne. Nemáš na výber, keď nekradneš, si na dne. Politici majú v pi*i, vaše kauzy, oje*y, slušný človek na námestí kričí, už toho bolo dosť,“ znejú slová v Rytmusovej skladbe.

Raper v piesni politikov vôbec nešetril. „Dôvod, prečo som to urobil, je jednoduchý. Lebo som chcel,“ povedal nám k tomu Rytmus. Pri otázke, či sa mieni v budúcnosti politicky angažovať, však už reagoval vyhýbavejšie. „To si zatiaľ nechám pre seba,“ uzavrel Vrbovský. 

 Rytmusova skladba s názvom Už bolo toho dosť - exkluzívne len na Topkách.

Vnímate politickú situáciu a Slovensku podobne ako Rytmus?

2 % nie
áno 98 %

Hlasovalo: 34801Galéria

Patrik Rytmus Vrbovský Rytmus sa najnovšie prezentuje Patrik Vrbovský je jedným Patrik Rytmus Vrbovský. Rytmus si zväčša nekladie

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: TG, Ján Zemiar, Tomáš Martinek, Tv Markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články