Dara Rolins prehovorila: Sex s neznámym! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Dara Rolins prehovorila: Sex s neznámym!

Vášnivá Rolins si sex neodopiera.
Vášnivá Rolins si sex neodopiera.
07.11.2011 11:30

BRATISLAVA/PRAHA - Nie je úplne sama! Pop diva Dara Rolins (38) po rozchode s Matějom Homolom (38) žiadneho oficiálneho partnera po boku nemá. Prezradila však, že sex k jej životu patrí. A dokonca ani teraz netrpí jeho nedostatkom! Identitu muža, s ktorým sa oddáva vášni, však tají.


Otvorené priznanie! Dara Rolins poskytla českému denníku rozhovor, v ktorom odhalila aj intímnosti zo svojho života. Úplne pokojne odpovedala na otázku, ako je na tom po rozchode s Matějom Homolom s posteľnými radovánkami.

„Sex je nevyhnutnou súčasťou môjho života. Je pre mňa prirodzenejšie ho mať než nemať,” prezradila Rolins denníku Blesk. Keďže však ide len o "to", identitu svojho milenca Dara tají. „Ako, kde a s kým, si nechám pre seba,” povedala na margo plnenia svojich biologických potrieb a vášní. „To, že sa s nikým nevodím a nefotím, predsa neznamená, že nie som normálna zdravá žena, ktorá celkom prirodzene potrebuje a aj má sex,” vyjadrila sa pre topky.sk. Po tomto priznaní je však možné, že aj tajomstvo identity jej milenca čoskoro niekto odhalí.

Dara Rolins sa pred rokom rozišla s hudobníkom Matějom Homolom kvôli jeho nevere. Dcérku Lauru (3,5) odvtedy vychovávajú striedavo. Blondínka sa za ten čas verejne neukazovala so žiadnym mužom, ktorý by muzikanta po jej boku nahradil. Zdá sa teda, že jeho nástupca plní v speváčkinom živote naozaj len jedinú úlohu.

Je pre vás sex bez lásky prijateľný?

57 % nie
áno 43 %

Hlasovalo: 7239Galéria

Vášnivá Rolins si sex Dara Rolins najnovšie provokuje Dara Rolins túži po Dara je vášnivá a Dara Rolins má skvelú S Matějom Homolom sa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Petra Ficová

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články