Petra (25) prezradila, ako ju chceli chlapi dostať do postele: Dám ti sto eur za... | Topky.sk

Piatok, 22. február 2019. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Petra (25) prezradila, ako ju chceli chlapi dostať do postele: Dám ti sto eur za...

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
03.06.2018 12:51

BRATISLAVA - Petra potrebovala rýchlo zohnať peniaze, a tak sa chcela zoznámiť s mužom, ktorý by ju začal finančne podporovať. To sa nakoniec aj stalo, no predchádzali tomu miestami vtipné, inokedy pre zmenu priam tragické, pokusy o zoznámenie. Aj týmito hláškami sa mladú ženu pokúsili zbaliť zámožní záujemcovia.


Vaše tipy

Naša čitateľka Petra to nemala doma vôbec ľahké a bola nútená nájsť si nové bývanie. Popritom študovala, takže si súrne potrebovala nejako zarobiť. Oslovil ju sugar dating a a pred časom sa na jednej zo stránok ponúkajúcich túto službu zaregistrovala. 

EXKLUZÍVNY ROZHOVOR s Poľkou (24), ktorá sa živí ako Sugarbabe: Kamaráti si myslia, že som šľapka

Netrvalo dlho a 25-ročnej Slovenke začali vypisovať muži rôzneho veku i charakteru. Kopili sa jej správy, mnohokrát vtipné, šokujúce, inokedy až smutné. Volali ju do trojky, iný muž chcel zas Petru zbaliť na mačky a zbierku mincí. Jednoducho všehochuť. Ako dôkaz nám poslala screenshoty konverzácií s chlapmi, ktorí ju chceli dostať do postele. 

Petra (25) prezradila, ako
Zdroj: Tip čitateľa

Petra (25) prezradila, ako
Zdroj: Tip čitateľa

Petra (25) prezradila, ako
Zdroj: Tip čitateľa

Nakoniec sa predsa len našiel jeden, ktorý mladú Slovenku oslovil. "Podarilo sa mi nájsť schopne vyzerajúceho sugardaddyho, s ktorým som sa stretla aj osobne. Bolo to super. Doteraz sme spolu a nemohla som si vybrať lepšie," dodala na záver. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
FOTO: Tip čitateľa, Getty Images

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články