Streda, 22. marec 2023. Meniny má Beňadik, Benedikt, zajtra Adrián.

FOTO záhadnej zrážky strážcov zákona v Prievidzi: Čo robili títo policajti!?

Galéria fotiek (1)
Zdroj: Tip čitateľa

PRIEVIDZA - V piatok večer sa stala nezvyčajná nehoda v Prievidzi. Pri kruhovom objazde sa zrazili dve policajné autá, pričom záber z nehody vyvoláva veľa otáznikov. Kto urobil chybu alebo kto išiel zlým smerom a pochybil v jazde, zatiaľ nevedno. Čudnú zrážku si nevedel vysvetliť ani čitateľ, ktorý nám túto fotku poslal. Nakoniec sa situácia vysvetlila. Celý incident mal na svedomí neznámy vtipálek, ktorý si vymyslel nález mŕtveho tela a privolal policajtov, ktorí sa tak ponáhľali, až do seba nabúrali.


Kuriózna nehoda sa stala v piatok okolo desiatej. Policajný Nissan Navara a Seat sa takto "ťukli" v Prievidzi na kruhovom objazde. Obidve boli v zásahovom režime, mali zapnuté majáky a taktiež prednosť v jazde, takže mohli ísť do kruhového objazdu v protismere.

FOTO záhadnej zrážky strážcov
Galéria fotiek (1)
Kto mal prednosť v jazde?
Zdroj: Tip čitateľa

Zo záberu je zrejmé, že obidve autá si vybrali jazdu v protismere. Nikomu sa našťastie nič nestalo a vodiči policajných áut nenafúkali. Dopravu museli v čase nehody odklánať. Situáciu musela ratovať tretia hliadka, ktorá prišla na miesto.

No ani tretie vozidlo policajtov nebolo treba, keďže nahlásená mŕtvola mužov bola iba výmysel neznámeho volajúceho. Takto spôsobil polícii veľkú škodu, za ktorú bude musieť teraz niekto zaplatiť. 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články