Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Prevrátené auto pri Senci: Šoféra po náraze do stromu vymrštilo z vraku!

Auto sa po náraze prevrátilo na strechu
Auto sa po náraze prevrátilo na strechu
Zdroj: Tip čitateľa,
08.02.2013 11:10

BRATISLAVA – Ratoval ho vrtuľník. K hrozivo vyzerajúcej nehode došlo vo štvrtok neskoro večer na ceste medzi Sencom a Sládkovičovom. Šofér zrejme počas jazdy dostal mikrospánok, prešiel do protismeru a vpálil do stromu. Náraz bol tak silný, že ho vymrštilo z auta a v bezvedomí ho vrtuľník previezol do Univerzitnej nemocnice na Kramároch.


Vaše tipy

Podľa našich informácií muž na rovnej ceste medzi Sencom a Sládkovičovom zrejme dostal mikrospánok, prešiel do protismeru a zišiel z cesty, kde vrazil do stromu. "Zrejme ho chytal mikrospánok už na kruháči...vodič za ním spozoroval, že rýchlo strhol volant," napísal nám čitateľ, ktorý bol na mieste. Auto sa po silnom náraze prevrátilo na strechu. Doráňaný vodič z neho vypadol a ostal ležať asi štyri metre od vraku. Ratovať ho musel vrtuľník.

Prevrátené auto pri Senci:
Zdroj: Tip čitateľa,

„Pri nehode utrpel poranenie hlavy, následkom ktorého bol v bezvedomí. Záchranári ho napojili na umelú pľúcnu ventiláciu a previezli do bratislavskej Univerzitnej nemocnice na Kramároch,“ povedala hovorkyňa leteckých záchranárov Sylvia Galajda.

Prevrátené auto pri Senci:
Zdroj: Tip čitateľa,

 


Galéria

Auto sa po náraze Auto sa po náraze

Nástroje k článkuZDROJ: ZB
FOTO: Tip čitateľa

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články